شایعه ازدواج مهدی طارمی به یک سریال دنباله دار تبدیل شده است و هر روز با حاشیه های فراوانی همراه می باشد در جدید ترین این حاشیه ها انگشتر ست این دو سلبریتی مشهور خودنمایی می کند. قبلا ویدئوی در فضای مجازی منتشر شده است که در آن مهدی طارمی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان دست در دست سحر قریشی بازیگر پر حاشیه در بازاری در دوحه قطر دیده شده بودند ما هیچ کدام از این دو تا کنون درباره این حاشیه ها توضیحی ارائه نداده اند.

سحر قریشی
سحر قریشی بازیگر

 

شایعه ازدواج مهدی طارمی

با انتشار عکسی در فضای مجازی شایعه ازدواج ملی پوش ایرانی با بازیگر مشهور سینما قوت گرفت. شایعه ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی از آن جایی شروع شد که این فوتبالیست و بازیگر مشهور در دوحه قطر با هم دیده شدند و ویدئو آن در فضای مجازی خیلی زود دست به دست شد.

هرچند این دو سلبریتی در خصوص ماجرای ازدواجشان تا به امروز سکوت کرده بودند ولی سحر قریشی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش (که البته خیلی زود آن را حذف کرد) به شایعات قوت بخشید.

در این عکس سحر قریشی انگشتری به دست دارد که مشابه آن را پیشتر در دست مهدی طارمی فوتبالیست مشهور دیده بودیم.

ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی
انگشتر مشترک مهدی طارمی و سحر قریشی

 

هر آنچه راجع به شایعه ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی

شایعه‌ای که در مورد ازدواج این بازیگر مشهور و مهدی طارمی فوتبالیست تیم پرسپولیس به وقوع پیوسته که سریعاً واکنش هر دو طرف را در برداشت. این شایعه با انتشار یک توئیت در صفحه مهدی طارمی شکل گرفت. البته مهدی طارمی سریعاً آن را تکذیب کرد. و بعد با انتشار یک ویدیوی جنجالی در بازار قطر ادامه پیدا کرد.

ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی
جنجال دوباره شایعه ازدواج مهدی طارمی

 

وقتی خبرنگاران در مورد این شایعه با سحر قریشی تماس گرفتند، وی جواب واضحی نداد و گفت: این موضوع باعث می شود مجددا در مورد این شایعه مصاحبه ای انجام دهم.

سحر قریشی با خنده در ادامه پاسخ تلفنی‌اش گفته است: قرار است با چه کسی ازدواج کنم؟ فکر می کردم در مورد برادرم تماس گرفته اید تا با من مصاحبه کنید. در پایان این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این گونه صحبت ها خیلی می گویند.

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید