این روزها شایعه پیرامون مهدی طارمی فوتبالیست ایرانی الغرافه قطر زیاد شده است برخی می گویند که خانم بازیگر از او جدا شده به همین دلیل به تهران بر می گردد و برخی دیگر از این حرف می زنند که وی قصد دارد به تیم پرسپولیس بازگردد. اما این گمانه زنی ها به خاطر استوری این بازیکن می باشد که منتشر کرده است و حال باید دید چه چیزی در انتظار این بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان می باشد.

بازگشت مهدی طارمی فوتبالیست ایرانی به تهران

مهدی طارمی، مهاجم سابق باشگاه پرسپولیس با انتشار یک استوری گمانه زنی های زیادی را در فضای مجازی به وجود آورده است.

مهدی طارمی

استوری منتشر شده از سوی مهدی طارمی

او در استوری با انتشار عکس بلیت دوحه به تهران یک کلمه انگلیسی نوشته که خبر از یک مسافرت می دهد. بعد به این مساله اشاره کرده که شاید ناراحت و شاید هم خوشحال باشد!

برخی معتقدند طارمی از الغرافه رفتنی شده و به فکر بازگشت به تهران است، حتی گفته شد که احتمال بازگشت این بازیکن به پرسپولیس وجود دارد اما بعضی ها می گویند بازگشت طارمی به تهران اصلا هیچ ربطی به مسائل فوتبالی ندارد و شاید خبر دیگری باشد که او دوست ندارد فعلا به بیرون درز پیدا کند. به نظر می رسد طارمی شاید به دنبال تاهل باشد، البته این یک حدس در فضای مجازی است.

آتش‌بازی ۵ دقیقه‌ای مهدی طارمی فوتبالیست ایرانی برای پیروزی الغرافه

از بازی های هفته هشتم لیگ ستارگان قطر، عصر امروز دو تیم الغرافه و العربی به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این تیم الغرافه بود که توانست به برتری برسد.

مهدی طارمی

مهدی طارمی فوتبالیست

در این بازی مهدی طارمی نیز از ابتدا در ترکیب الغرافه پا به میدان گذاشت و ۹۰ دقیقه در خط حمله این تیم جنگید. اوج کار مهدی در نیمه اول بود که توانست دو گل تیمش را مهیا کند. او ابتدا در حالی که الغرافه با یک گل از حریف خود پیش بود توانست در دقیقه ۴۰ با یک پاس به موقع احمد علاءالدین را صاحب توپ کند و او نیز دومین گل تیمش را به ثمر برساند.

پنج دقیقه بعد و در آخرین دقیقه نیمه اول این دیدار یک حمله دیگر از سوی طارمی با خطای مدافع العربی مواجه شد و داور نیز به نشانه پنالتی در سوت خود دمید تا این بار هم علاءالدین گلزنی کند.

در نیمه دوم نیز دو تیم نتوانستند کاری را پیش ببرند و در نهایت بازی با همان سه گل نیمه اول به پایان رسید. بدین ترتیب الغرافه با توفان پنج دقیقه ای مهاجم ایرانی خود توانست سه امتیاز شیرین را به دست بیاورد و خود را ۱۰ امتیازی کند و به رده هفتم جدول رده بندی برساند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید