مهراب قاسم خانی در تهران به دنیا آمد. وی طراح دکور و نویسنده می‌باشد. مهراب قاسم‌خانی با انتشار تصویری از احضاریه‌ای که از دادگاه برایش فرستاده شده بود، در اینستاگرامش چنین نوشت: «از اینا برای منم ا‌ومد… راستش حس بدی داشت. شاید شکل بدی داشت… ولی اشکالی نداره. اتفاقاً به نظرم نظارت کردن کار خیلی درستیه. به هر حال پول هایی از مردم جمع آوری شده که قرار بوده در موارد خاصی هزینه بشه. اگه کسی هم این وسط کلاه برداری و دزدی انجام داده باید مجازات بشه، چون هم از اعتماد مردم سو استفاده کرده، هم به اعتبار همکاران خودش لطمه زده. فقط… من دو تا سوال کوچیک هم دارم.

مهراب قاسمخانی

مهراب قاسمخانی نویسنده

سوالات مطرح‌شده در پی مهراب قاسم خانی احضاریه دادگاه

سوال اول: همونطور که با این حساسیت با سلبریتی ها برخورد میشه، با مسئولینی که در همین رابطه کوتاهی کردن هم برخورد شده؟ چه اونهایی که به دلیل عدم نظارت به ساخت و ساز های غیر اصولی و غیر استاندارد باعث افزایش خسارات و تلفات شدن، چه اونها که پس از زلزله به وظائفشون در قبال زلزله زدگان عمل نکردن؟!؟!

سوال دوم: از اونجایی که بعضی از نمایندگان و مسئولین در مصاحبه های متعدد اعلام کردن که سلبریتی ها میلیاردها تومن پول مردم رو خوردن، اگه نتیجه این تحقیقات منجر به کذب بودن ادعای این عزیزان شد، با همین جدیت برای اعاده حیثیت این چهره ها اقدام میکنید؟»

تصویری از مهراب قاسم خانی احضاریه دادگاه را ببینید

مهراب قاسمخانی

احضاریه مهراب قاسم خانی به دادگاه

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید