مهران مدیری بازیگر و کارگردان طنزپرداز کشور متولد ۱۸ فروردین ۱۳۴۶ در تهران است.او در رشته تئاتر تحصیل کرده که به دلیل حضور او در جنگ با عراق تحصیلاتش ناتمام مانده است. برخی به مهران مدیری لقب قدرتمندترین هنرمند سیاسی و فرهنگی ایران را داده اند. مدیری آثار به یادماندی زیادی را در طول دو دهه اخیر ساخته است که از برجسته ترین آنها میتوان به شب های برره، نقطه چین و پاورچین اشاره کرد که در اغلب ساخته های خود مهران مدیری با برادران قاسم خانی دو نویسنده طنزپرداز همکاری کرده است. او قصد دارد بعد از پروژه موفق دورهمی برای ساخت یک سریال دیگر دوباره با برادران قاسم خانی همکاری کند.

مهران مدیری در دورهمی

خبر جدید از سریال مهران مدیری؛ بعد از موفقیت مهران مدیری در ساخت برنامه دورهمی، مصطفی احمدی در گفتگوی اعلام کرده از همکاری دوباره با مهران مدیری برای ساخت یک سریال برای تلویزیون خبر داد. پس از خبرهای انتشار یافته، شب گذشته عکسی در فضای مجازی انتشار یافت که به نظر می‌رسد مدیری برای ساخت سریال جدید خود با برادران قاسم خانی، امیرمهدی ژوله و سیامک انصاری همکاران قدیمی خود همکاری خواهد کرد.

سریال جدید مهران مدیری

گفته می‌شود این سریال شبیه به «شب‌های برره» که در زمان خود بسیار دیده شد، است یعنی به نوعی قرار است «شب های برره ۲» ساخته شود. پیمان قانع نیز که در دورهمی با مصطفی احمدی و مهران مدیری همکاری داشته با انتشاری عکسی صحت این موضوع را تایید می‌کند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید