مجتبی یاسینی کارگردان، نویسنده و تهیه کننده سینما و تلویزیون که کارنامه پرباری دارد و فیلم هایی مثل «حکایت ها» ؛ «لحظه های آشنا» ؛ «آوای بی صدا» و... در کارنامه هنری خود دارد، مدتی است که از فضای هنر فاصله گرفته است.یاسینی بازیگران زیادی مثل مهران مدیری ؛ عبدالرضا اکبری و...را به تلوزیون وارد و معرفی کرده است.

سوتی مهران مدیری در برنامه خندوانه

سوتی مهران مدیری درمورد مجتبی یاسینی در خندوانه

 

گاف عجیب مهران مدیری در برنامه خندوانه با واکنش مجتبی یاسینی همراه شد. مجتبی یاسینی کارگردان، نویسنده و تهیه کننده سینما و تلویزیون که کارنامه پرباری دارد و فیلم هایی مثل «حکایت ها» ؛ «لحظه های آشنا» ؛ «آوای بی صدا» و… در کارنامه هنری خود دارد، مدتی است که از فضای هنر فاصله گرفته است.

در اتفاقی جالب در برنامه «خندوانه» وقتی رامبد جوان از مهران مدیری درباره نحوه ورودش به تلویزیون سوال پرسید؛ مدیری در کمال ناباوری از اسم یاسینی به عنوان زنده‌یاد نام برد!

مجتبی یاسینی گفت: از دیشب خیلی از دوستان با من تماس گرفتند و در خواست یک صحبت از طرف من برای این حرف مهران‌مدیری داشتند ولی من صحبت خاصی ندارم جز این که بگویم آقای مدیری من زنده ام.

یاسینی در ادامه در مورد علت دوری خود از هنر گفت: فضای تلویزیون به صورتی بود که تصمیم گرفتم مدتی کار نکنم ولی در حال حاضر چند پروژه در دست دارم که انشالله با یکی از آنها دوباره به عرصه هنر باز می‌گردم.

مهران مدیری در برنامه خندوانه رامبد جوان

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید