برنامه دورهمی چند ماهی است به پایان رسیده است و گروه مهران مدیری با موفقیت توانستند به یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی صدا و سیما پایان دهند. مهران مدیری متولد فروردین ماه ۴۶ است و کارهای تلویزیونی او همواره مورد توجه قرار می گرفته است. مرد هزار چهره ۱ و ۲ و شبهای برره  و همچنین سریال های پاورچین و نقطه چین از جمله کارهای موفق او هستند که در زمان خود به شدت دیده شدند و تا مدت ها تکیه کلام های سریال های او در کوچه و خیابان مورد استفاده قرار می گرفت. روزنامه شرق دو روز پیش مدعی شده بود که دو مجری تلویزیونی که یکی از آنها مدیری و دیگری احسان علیخانی بوده اند. هدیه های میلیاردی دریافت کرده اند که انتشار این خبر شکایت مهران مدیری را در پی داشت.

مهران مدیری

شکایت مهران مدیری از روزنامه شرق

 

شکایت مهران مدیری

وکیل مهران مدیری اعلام کرد که موکلش به دلیل نشر اکاذیب در خصوص دریافت هدیه میلیاردی از روزنامه شرق و فیلم آنلاین شکایت کرده است.

حسین روحانی وکیل مهران مدیری اعلام کرد که موکلش به دلیل نشر اکاذیب ، نسبت به روزنامه شرق و فیلم آنلاین، اعلام جرم و برای طرح شکایت اقدام کرده است.روزنامه شرق مورخ ۹۷/۴/۲۷ درمطلبی مدعی شده بود، مهران مدیری علاوه بر دریافت مبلغی به عنوان هدیه از موسسه اعتباری ثامن الحجج ، مبلغی را هم به عنوان وام دریافت کرده که تا به امروز ، بخشی از اقساط آن را پس داده است. فیلم آنلاین نیز بلافاصله این مطلب را در فضای مجازی منتشر کرد.

 مهران مدیری

شکایت مهران مدیری از فیلم آنلاین

 

مهران مدیری از دو رسانه شکایت کرد

گفتنی است؛ در روزهای گذشته خبری مبنی بر دریافت هدیه میلیاردی دو مجری مشهور صدا و سیما از موسسه ثامن الحجج منتشر شده که دو اسم احسان علیخانی و مهران مدیری جزء آنها بود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید