حضور مهناز افشار در برنامه پرشین گات تلنت

مهناز افشار ، سوپر استار سینمای ایران که مدتی پیش به همراه دخترش، ایران را ترک کرده بود، اخیرا با انتشار ویدیویی که بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است، به عنوان چهارمین داور مسابقه تلویزیونی استعدادیابی پرشین گات تلنت معرفی شد. این برنامه در پایتخت سرد سوئد در حال ضبط است. جایی که ده هزار تن از هموطنان در این شهر زندگی می کنند.

چند هفته پیش، او با انتشار یک استوری طوفانی، جدایی خود را پس از چند سال از یاسین رامین ، همسر معروف خود، رسانه ای کرد. اکنون وی با دخترش لیانا، در خارج از کشور به سر می برد و با نمایش حضور در برنامه استعدادیابی برنامه پرشین گات تلنت که توسط شبکه تلویزیونی ام بی سی پرشیا در استکهلم سوئد ساخته می شود، احتمال بازگشت او به کشور و ادامه فعالیت در سینما و تئاتر ایران، در هاله ای از ابهام قرار دارد. حضور مهناز افشار در صندلی داوران این مسابقه در کنار ابی و آرش و نازنین نور از مجریان شبکه های لس آنجلسی، بازتاب هایی در رسانه های صبح شنبه ایران داشت.

مهناز افشار

مهناز افشار در ویدیوی جنجالی منتشر شده چند روز اخیر، در کنار دو خواننده لس آنجلسی قرار گرفته و به نظر می رسد که جایگزین صدف طاهریان، مدل ایرانی مقیم خارج از کشور شده است. حضور مهناز افشار در این برنامه استعدادیابی تلویزیونی در کنار ابی و آرش، صاحب پربیننده ترین کانال اینستاگرام ایرانیان را در کانون توجه کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی قرار داده است.۲۹ اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۹، همسر سابق مهناز افشار به ۱۷ سال زندان و رد مال به ارزش ۱.۲ میلیون یورو محکوم شده بود. مهناز افشار قبلا گفته بود که برای تحصیل به همراه دخترش لیانا به خارج از کشور رفته است و بزودی به ایران باز میگردد و خبر ممنوع الفعالیت احتمالی خود را رد کرده بود.

مهناز افشار در کنار فرزندش

مهناز افشار در کنار فرزندش

این که حضور مهناز افشار در این برنامه ماهواره ای را باید پایان فعالیت بیست و اندی ساله وی در عرصه هنری ایران دانست یا خیر را باید در روزهای آینده از زبان مسئولان فرهنگی و سیاسی کشور شنید.مهناز افشار، متولد خرداد ماه سال ۱۳۵۶ در تهران بود و بیش از ۹ میلیون هوادار در اینستاگرام دارد و به نظر می رسد باید با این شرایط، کارنامه فعالیت های هنری او در ایران را باید تمام شده فرض کرد. مگر این که اتفاقی رخ دهد.تا ساعتی دیگر که شاهد اتصال اینترنت در تهران و سایر نقاط ایران خواهیم بود، اینستاگرام و توییتر مهناز افشار و وزیر ارتباطات، احتمالا شاهد طوفانی از کامنت هواداران و منتقدان خواهد بود. این هفته، هفته جالبی خواهد بود.

مهناز افشار

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید