موسسه ثامن‌الحجج از سال ۸۰ تاسیس شد و از سال ۸۶ فعالیت خود را شروع کرد اما مجوز بانک مرکزی را نداشت به همین علت در سال ۹۵ ورشکست شد و مدیر عامل موسسه ثامن‌الحجج دستگیر شد رییس کل دادگستری تهران اعلام کرد که مدیر عامل موسسه به حبس طولانی مدت محکوم شده است.

 

محکومیت مدیر عامل موسسه ثامن‌الحجج

محکومیت مدیر عامل ثامن الحجج

مدیر عامل موسسه ثامن الحجج

 

رییس کل دادگستری تهران از محکومیت مدیر عامل موسسه ثامن‌الحجج به حبس طولانی مدت خبر داد. غلامحسین اسماعیلی با بیان اینکه حکم پرونده موسسه مالی ثامن الحجج از سوی دادگاه کیفری یک تهران صادر شده است، گفت: افزود: بر اساس حکم صادره مدیر عامل موسسه به حبس طولانی مدت محکوم شده است. رییس کل دادگستری تهران از محکومیت مدیر عامل موسسه ثامن‌الحجج به حبس طولانی مدت خبر داد.

محکومیت مدیر عامل موسسه ثامن‌الحجج به حبس طولانی

غلامحسین اسماعیلی با بیان اینکه حکم پرونده موسسه مالی ثامن الحجج از سوی دادگاه کیفری یک تهران صادر شده است، گفت: افزود: بر اساس حکم صادره مدیر عامل موسسه به حبس طولانی مدت محکوم شده است.

رئیس کل دادگستری

وی افزود: حکم صادره از ناحیه دادستان؛ شکات؛ متهم و وکیل او قابل اعتراض است.

رئیس کل دادگستری

اسماعیلی رئیس کل دادگستری

 

اسماعیلی همچنین گفت که جزئیات موارد اتهامی و میزان محکومیت پس از قطعیت رای اعلام خواهد شد.

بر اساس این گزارش، دوازدهمین و آخرین جلسه رسیدگی به پرونده موسسه ثامن الحجج روز شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ برگزار شد و در این جلسه که با اخذ آخرین دفاع از متهمان و اعلام ختم رسیدگی همراه بود، سه متهم این پرونده اتهام اخلال در نظام اقتصادی را نپذیرفتند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید