سال های ابتدایی زندگی مگان مارکل

مگان مارکل

مگان مارکل

مگان مارکل دوره آموزش ابتدایی خود را در مدرسه ای خصوص گذرانده است و محله ای که این فرد در آن جا بزرگ شده است با لقب بورلی هیلز سیاه شناخته می شود و متوسط قیمت خانه در آن 771 هزار دلار می باشد. پدر مارکل سفید پوست بوده و مادرش آمریکایی-آفریقایی است.مگان دانشگاه خود را در یک کالج کاتولیک دخترانه درس خوانده است و در سال 2003 موفق به فارغ التحصیلی در دانشگاه نورت وسترن شده است و پس از آن بود که به عرصه بازیگری پا گذاشت. مگان مارکل پیش از آزمون های بازیگری اش با خطاطی بر روی کارت های دعوت هزینه زندگی خود را تامین می کرده است و مهارت خوش نویسی را در دوران مدرسه به دست آورده است.

فعالیت های بازیگری مگان مارکل

مگان مارکل

مگان مارکل

اولین سریالی که مگان در آن بازی کرد، بیمارستان عمومی بود که در تلوزیون آمریکا پخش شد. مارکل پس از آن در فیلم های بزرگ و هالیوودی نظیر Get Him to the Greek و Remember Me و Horrible Bosses بازی کرده است و پس از آن از سال 2011 و تا پایان سریال سوتس نقش بازی کرده است. در سال 2011 بود که مگان مارکل با ترور انگلستون که تهیه کننده فیلم می باشد، ازدواج کرده و دو سال پس از آن کار آن ها به جدایی کشید.

دیگر فعالیت های مگان

مگان مارکل و شاهزاده هری

مگان مارکل و شاهزاده هری

مگان علاوه بر شغل بازیگری، به عنوان بنیان گذار و سردبیر وبسایتی با نام The Tig نقش داشته که به مسائل مرتبط با سبک زندگی می پرداخته که پس از گذشت سه سال یعنی در سال 2017، این وب سایت توسط مگان بسته شد. از جمله موضوعاتی که در این وب سایت بررسی می شد، غذا ، زیبایی ، مد و سفر بود که با توجه به عقیده بسیاری از افراد مگان با توجه به نامزدی سلطنتی ترجیح داد تا وبسایت را ببندد. مگان به طور کلی در وب سایت خود از زنان قدرتمند بسیار صحبت کرده است و دلیل راه اندازی را تلاش برای ایجاد شکلی جدید و معنا و مفهومی تازه در خصوص توانمند سازی افراد بوده است. مگان در شبکه های اجتماعی نیز محبوبیت بسیاری داشته است و در حدود 900 هزار دنبال کننده در اینستاگرام و 350 هزار فالوئر در توئیتر دارد.

ازدواج مگان مارکل

ازدواج مگان مارکل

ازدواج مگان مارکل

مگان مارکل و شاهزاده هری از ژوئن سال 2016 با یکدیگر دوست بوده اند و قرار می گذاشتند و اوایل نوامبر 2017 بدون اعلام عمومی نامزد کردند. نامزدی رسمی آن ها در 37 نوامبر سال 2017 توسط دربار پادشاهی بریتانیا اعلام شد و ازدواج این زوج در ۱۹ ماه می ۲۰۱۸ در کلیسای سنت جرج انجام گرفت. مگان پس از عروسی خود اعلام کرد که از بازیگری کناره گیری می کند و پس از عروسی قصد دارد تنها به فعالیت های بشر دوستانه بپردازد. با توجه به این که مگان مارکل دو رگه است روزنامه ای در خصوص او، تیتری نژاد پرستانه نوشت که خانواده سلطنتی در خصوص این فعالیت ساکت نمانده و بیانیه ای برای این روزنامه صادر کرد که آن را به نژادپرستی و جنسیت زدگی متهم کرده است.

مگان در مورد ریشه نژادی اش اعلام کرده است که دورگه بودن او شاید هویتش را در ابهام قرار بدهد اما با تمام وجود آن را قبول کرده و می تواند بگوید که چگونه فردی است و از کجا آمده است. مگان از همسر خود یعنی شاهزاده هری در حدود 3 سال بزرگ تر می باشد و این در حالتی است که دایانا یعنی مادر هری در حدود 13 سال از پدرش کوچک تر است. شاهزاده هری به طور کلی در خصوص رابطه اش اعلام کرده است که بسیار سریع عاشق مگان شده است و این زن از هر نظر فوق العاده می باشد و سریعا وارد زندگی او شده است و شدیدا توانسته پرنسس هری را به خود وابسته کند!

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید