چندین سال است که همه از میترا طاهری ، مجری شبکه فرانسوی LCI به عنوان زیباترین مجری جهان نام می برند و در مورد او داستان های بسیاری به گوش رسیده است. یکی از آن ها ماجرای ازدواج میترا طاهری است . اینکه او به پیشنهاد ازدواج شیوخ و شاهزاده های عرب جواب رد می دهد چون که خودش را از نسل پاک آریایی و فرزندان کوروش می داند! اما آیا این ماجرا حقیقت دارد؟

ازدواج میترا طاهری

طی سالهای اخیر فضای مجازی با توجه به گستردگی آن جولانگاه انتشار اخبار مختلفی شده که بعضا خیلی از آنها هم نادرست است. قهرمان سازی های کاذب و نشر و بازنشر اخبار و مطالب غیر واقعی در تلگرام ، اینستاگرام و… باورپذیری اخبار را دچار تردید کرده است.

ازدواج میترا طاهری

میترا طاهری و همسرش

 

طی لااقل دو سال اخیر و هر از چند گاهی در فضای مجازی و خصوصا اینستاگرام خبری منتشر می شود که در پی آن تحسین بینندگان آن را به دنبال دارد.

جواب منفی مجری ایرانی به شاهزاده عرب تیتر این خبر است

«میترا طاهری مجری شبکه LCI فرانسه که به عنوان زیباترین مجری دنیا شناخته شد در پاسخ به پرسش خبرنگار فرانسوی که چرا جواب رد به شاهزاده های عرب و شیوخ آنها و پسران سرشناس فرانسوی در مقابل در خواست آنان برای ازدواج داده ای، گفت: من با اینکه فقط یک بار در ۳ سالگی به همراه پدر و مادرم به ایران سفر کردم ولی خود را فرزند کوروش و از نسل پاکآریایی می دانم و فرزندانم نیز باید آریایی باشند و این موضوع این خانم را بیشتر جذاب کرده است.»

ازدواج میترا طاهری با کمدین مراکشی

این خبر طی لااقل دو سه سال اخیر بارها دست به دست شده و تحسین ایرانیان در سراسر جهان را به همراه داشته است. اتفاقا دو سه روز پیش نیز موج جدیدی از این خبر منتشر شد که باید گفت این خبر صحت ندارد. اتفاقا میترا طاهری سال ۲۰۰۸ با یک مراکشی به نام جمال دیوزی ازدواج می کند و از او صاحب دو فرزند نیز می شود. همسر عرب تبار طاهری یک کمدین مشهور در مراکش است.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید