مینا باشاران کیست؟

مینا باشاران دختر 28 ساله ترکیه ای و تنها دختر آقای حسین باشاران مدیر شرکت باشاران ترکیه است.حسین باشاران که یکی از افراد ثروتمند و مشهور ترکیه ای به حساب می آید ثروت بسیاری دارد و این سبب شده است تا پس از سقوط هواپیمای شخصی ای که در اختیار دخترش بوده است، این موضوع به صورت وسیع رسانه ای شود.

مینا باشاران را مدیر احتمالی شرکت باشاران ترکیه می دانستند که پیش بینی می شد پس از پدرش مدیریت این هلدینگ بزرگ را به عهده بگیرد و زمزمه های این اتفاق یعنی بازنشستگی پدرش و بدست گرفتن زمام امور هولدینگ باشاران توسط مینا باشاران اخیرا جدی تر نیز شده بود.

مینا باشاران از سال 2013 عضو هیات مدیره شرکت پدرش بوده است همچنین مینا باشاران قرار بود طی روز های آینده مراسم جشن ازدواجش را برگزار کند که این اتفاق غم انگیز برای وی حادث شد.

حسین باشاران کیست ؟

حسین باشاران سرمایه‌دار و تاجر معروف ترکیه‌ای و مالک شرکت هولدینگ باشاران است او که 60 سال سن دارد در حوزه‌های مختلفی از جمله حمل و نقل، گردشگری ساخت و ساز، هوانوردی و بانکداری به فعالیت و سرمایه‌گذاری می‌پردازد.

حسین باشاران که علاقه ی بسیاری به دخترش مینا داشته است اسم برج هایش در بخش آسیایی ترکی را برج های مینا (Mina Tower) گذاشته بود. برج های مینا مجتمع‌های مسکونی لوکسی هستند که در بخش آسیایی استانبول ساخته شده‌اند .

حسین باشاران همچنین سهامدار اصلی بانک BSC بحرین است. حسین باشاران یک دختر به نام مینا و یک پسر به نام جان (Can Basaran )  دارد.

مینا باشاران و جان باشاران

سقوط هواپیمای ترکیه‌ای در ایران و کشته شدن 11 سرنشین و خدمه ی این هواپیما

یکشنبه 20 اسفند خبری مبنی بر سقوط یک هواپیما در حوالی شهرکرد منتشر شد. پس از مدتی مشخص شد این هواپیما متعلق به هولدینگ باشاران ترکیه که تحت مدیریت آقای حسین باشاران است ،بوده است که دختر آقای باشاران ، مینا باشاران ، با آن به دبی سفر کرده بوده است تا مهمانی خداحافظی با مجردی خود را به اتفاق دوستانش در آنجا برگزار کند که پس از بازگشت به سمت ترکیه در مسیر، طبق اعلام خلبان هواپیما قبل از سقوط، هواپیما دچار نقص فنی شده و در حوالی شهرکرد سقوط می کند.این هواپیما در کوه‌های هلن در منطقه مشایخ کیارشهر سقوط کرده است.

ارتفاعات هلن در حدود ۱۰۰ کیلومتری جنوب شهرکرد، مرکز استان واقع شده است.

مسافران هواپیمای ترکیه ای که در شهرکرد سقوط کرد چه کسانی بودند

دو خلبان زن ، یک خدمه پرواز و ۸ مسافر در حادثه سقوط هواپیما جان خود را از دست داده اند. مینا باشاران، دختر حسین باشاران از ثروتمندان معروف ترکیه‌ای و مدیر شرکت هلدینگ باشاران

به همراه ۷ دوست خود در حال بازگشت از یک سفر تفریحی از شارجه امارات بودند که هواپیمای حامل آنها در ایران سقوط کرد.

قایق شخصی و لوکس مینا باشاران

مینا باشاران بخاطر ثروت زیاد پدرش علاوه بر هواپیما، یک قایق شخصی لوکس نیز داشته است که پس از سقوط هواپیمایش عکس آن بین کاربران فضای مجازی دست به دست می شود.

نظر یکی از کاربران فضای مجازی در مورد سقوط هواپیمای ترکیه

اینستاگرام مینا باشاران که امروز جت شخصی اش در شهرکرد سقوط کرد، را دیدم. برج به نامش بود قایق و جت شخصی، زیباترین جاهای جهان و رویایی ترین مراسم ها را رفت، آخرین استوری اش یک کنسرت خفن است ولی اکنون هیچ نیست، حتی جسدش؛ مرگ چقدر عجیب و ترسناکه!

آیا این مطلب مفید بود؟ 71
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید