اسطوره بی تکرار فوتبال ایران در چنین روزی فوتبال دوستان را ترک کرد در هفتمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی رئیس فدراسیون فوتبال بازیکنان استقلالی و هواداران آن مرحوم در کنار خانواده و عزیزانش برگزار شد وی در اردیبهشت سال نود بر اثر بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت این ستاره در زمان خود به عنوان دروازه بان برتر قرن بیستم شناخته شده بود و نه تنها به خاطر فوتبال بلکه به خاطر منش پهلوانی اش شهره خاص و عام شده است درگذشت وی را به همه دوست داران ناصر حجازی تسلیت می گوئیم.

سالگرد درگذشت ناصر حجازی

صبح روز پنجشنبه مراسم هفتمین سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی دروازه‌بان پر افتخار ایرانی در قطعه ی نام آوران بهشت زهرای تهران با حضور اهالی فوتبال و خانواده ی آن مرحوم برگزار شد.

مرحوم ناصر حجازی دوم خرداد  سال ۹۰ دار فانی را وداع گفت و به رسم هر سال هواداران و علاقه مندان به آن مرحوم در اولین پنجشنبه ی خرداد ماه مراسم یادبودی برای پیشکسوت فوتبال ایران برگزار می کنند.

در این مراسم مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال مهدی رحمتی دروازه بان استقلال ، جواد قراب و عباس ملکی عضو هیئت مدیره به همراه پرویز مظلومی بازیکن سابق و سرمربی فوتبال در ایران و تعدادی از پیشکسوتانباشگاه استقلال حضور داشتند. همچنین بهناز شفیعی همسر، آتیلا حجازی فرزند و سعید رمضانی دامادمرحوم حجازی از دیگر حاضران در این مراسم بودند.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال هم از جمله حاضران در مراسم امروز بود.

بهتاش فریبا مربی اسبق استقلال هم یکی دیگر از پیشکسوتان استقلال بود که به بهشت زهرا آمد.

یکی از هواداران طبق روال هر سال با لباس و پرچم پرسپولیس به همراه یک دسته گل به سر مزار مرحوم حجازی آمد.

یکی از هواداران معلول استقلال از شهرری به عشق مرحوم حجازی در بهشت زهرا حاضر شد  تا با بازیکن محبوبش دیداری تازه کند.

پس از پایان مراسم و رفتن مهمانان برخی هواداران مرحوم حجازی و تیم استقلال همچنان در بهشت زهراحضور دارند به قرائت فاتحه پرداختند.

سید مهدی رحمتی در مراسم سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی

اعضای خانواده مرحوم حجازی بر سر مزارش

هفتمین سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی

سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی با حضور پیشکسوتان

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید