مگان مارکل عروس سلطنتی جدید خاندان سلطنتی بریتانیا و ملکه الیزابت است که اخیرا عکسی از او در کاخ باکینگهام خبر ساز شده است. مدت زیادی از مراسم عروسی پرنس هری و مگان مارکل نمیگذرد که این زوج بار دیگر در حاشیه قرار گرفتند. این بار نحوه نشستن نوعروس مشهور خاندان سلطنتی مورد بحث قرار گرفته است. با توجه به رسم و رسومات و آداب خاص خانواده سلطنتی این نحوه نشستن مگان مارکل اصلا صحیح نیست و بی احترامی به ملکه محسوب می شود.

جنجال تازه مگان مارکل نوعروس مشهور

 

مگان مارکل نوعروس مشهور خاندان سلطنتی

نحوه نشستن مگان مارکل، نوعروس خاندان سلطنتی انگلیس در یک دیدار رسمی در کاخ باکینگهام خبرساز شد.

در حالی که هنوز چند ماهی از ازدواج “مگان مارکل، هنرپیشه آمریکایی و نوعروس خاندان سلطنتی انگلیس با هری نمی گذرد او شب گذشته در کاخ باکینگهام خبرساز شد. نحوه نشستن متفاوت این ملکه جوان از سوی طرفداران خاندان سلطنتی انگلیس که در کنار همسرش هری و ملکه انگلیس حضور داشت مورد انتقاد شدید قرار گرفت. طرفداران خاندان سلطنتی انگلیس نحوه نشستن مگان را اهانت و بی حرمتی به ملکه الیزابت دانستند.

مگان مرکل و همسرش

 

انداختن یک پا روی پای دیگر در خاندان سلطنتی انگلیس

در تصویری که منتشر شده است مگان مارکل در حالی که یکی از پاهایش را روی پای دیگر انداخته است و پاهایش به یک سمت قرار دارد دیده می شود. این در حالی است که ملکه انگلیس و هری به همراه سایر مهمانانی که روی صندلی نشسته اند در یک وضعیت مشابه دیده می شوند. انداختن یک پا روی پای دیگر در خاندان سلطنتی انگلیس به ندرت دیده می شود. این عکس بلافاصله در شبکه های اجتماعی منتشر شد و با واکنش طرفداران خاندان سلطنتی انگلیس همراه بود.

یکی از طرفداران در اینستاگرام نوشت : ” ملکه جوان پاهایش را روی یکدیگر قرار داده! این بی احترامی به ملکه است. همه بانوان سلطنتی پاهای خود را کنار یکدیگر و روی زمین قرار می دادند.”

نوه های ملکه انگلیس با همسرانشان

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید