نقاشی با قهوه  از هنرهای جدید است. یک هنرمند ایتالیایی هنر نقاشی اش را نقاشی با قهوه به نمایش گذاشته در تانما نمونه هایی از نقاشی با قهوه این هنرمند را ببینید.

قهوه یک نوع نوشیدنی که از دانه های بوداده و آسیاب شده ی گیاه قهوه تولید میشود. این گیاه بیشتر در مناطق گرمسیر کشت میشود و در حال حاضر بیش از ۷۰ کشور در جهان این گیاه را در مزارع کشت میکنند. یکی از مناطق اصلی کشت این گیاه کشور برزیل است که قهوه آن شهرت جهانی در سراسر دنیا دارد. خیلی ها از قهوه برای هنرنمایی خود استفاده میکنند مثلا یکی از انواع هنرنمایی با قهوه فال گرفتن است که اغلب افراد برای سرگرمی بعد از خوردن آن به ته فنجان نگاه میکنند و بر اثر اشکال شکل گرفته در ته فنجان فال میگیرند، یا مثلا یک هنرمند با استفاده از قهوه طرح های هنری خلق میکند.

هنرنمایی با قهوه روی برگ

هنرمند اندونزیایی (با نام مستعارcoffeetopia) ابتدا به عنوان یک هنرمند لاته آغاز به کار کرد، اما او هنر و صنعت خود را با ساختن رنگ از قهوه به سطح دیگری برد.

النظیر نوشیدنی آرامش بخش و بخارآلود قهوه را از جامش بیرون اورده و به طرز هنرمندانه رو یک کرباس نامتعارف یعنی برگ به کار گرفته است و دست به خلق هنر زده است. در نتیجه یک سری از صحنه های قهوه ای به روز، شامل یک ترکیب زیبا از طبیعت، رنگ، خاک و بقایای دانه دار یک فنجان قهوه یک هنرنمایی با قهوه را خلق کرده است.

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید