دانش آموزان تهران برای همدردی با کودکان بی دفاع و مظلوم یمن یک کیلومتر نقاشی کشیدند که صدها دانش آموز در ایستگاه ها حضور پیدا کردند و نقاشی های خود را برای کودکان مظلوم یمن کشیدند تا نشان دهند که همیشه به یادشان هستند و هیچ وقت درد و رنج آن ها را فراموش نخواهند کرد در اردو‌های دانش آموزی «طعم جبهه» ۵ هزار دانش آموز حضور داشت که از تاریخ ۱۷ تیرماه تا ۲۸ مرداد ماه ادامه دارد در ادامه نقاشی دانش آموزان برای کودکان یمنی و بی دفاع و مظلوم را مشاهده کنید.

نقاشی دانش آموزان تهرانی

نقاشی

 

نقاشی دانش آموزان برای کودکان یمنی

دانش‌آموزان شهرستان‌های استان تهران برای همدردی و نشان دادن مظلومیت کودکان بی دفاع و مظلوم یمن و مخالفت با تجاوز رژیم سعودی به این کشور یک کیلومتر نقاشی می‌کشند.

معاون فرهنگی و هنری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اعلام این خبر گفت: در حاشیه ویژه برنامه دانش آموزی «طعم جبهه» ایستگاه نقاشی با موضوع حمایت و همدردی با کودکان یمن برپا و با استقبال چشمگیر دانش آموزان رو به رو شده است.

نقاشی دانش آموزان برای کودکان یمنی در تهران

ساسان والی زاده افزود: صد‌ها دانش آموز با حضور در این ایستگاه، نقاشی‌های خود را برای کودکان یمن می‌کشند تا نشان دهند که به یاد آنان هستند و هیچ وقت درد و رنج همسالان مسلمان خویش را در یمن فراموش نخواهند کرد.

نقاشی دانش آموزان تهرانی

نقاشی دانش آموزان تهرانی

 

وی ادامه داد: کودکان یمن قربانیان اصلی کینه توزی و قساوت سعودی‌ها هستند و تاکنون هزاران کودک یمنی در بمباران‌های روزانه ارتش سعودی کشته یا زخمی شده‌اند و حمایت از مردم مظلوم یمن و اعلام انزجار از قساوت‌های رژیم سعودی وظیفه هر انسان آزاده‌ای است. بر اساس این گزارش، اردو‌های دانش آموزی «طعم جبهه» به همت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و با حضور ۵ هزار دانش آموز استان تهران از ۱۷ تیرماه آغاز شده و تا ۲۸ مرداد ماه ادامه دارد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید