یکی از کمدین های معروف برنامه خندوانه نیما شعبان نژاد است که او همچنین بازیگر تئاتر و تلویزیون نیز می باشد. او در برنامه خندوانه در نقش ها و شخصیت های مختلفی بازی می کند. او از سال ۸۳ کار خود را در تئاتر آغاز کرده است. نیما شعبان نژاد در سریال شبکه نمایش خانگی «ممنوعه» بازی می‌کند.

نیما شعبان نژاد در سریال ممنوعه

نیما شعبان نژاد که با نقش و گریمی متفاوت جلوی دوربین رفته است، برای اولین بار در سریالی ویژه شبکه نمایش خانگی به ایفای نقش می‌پردازد.

نیما شعبان نژاد در سریال شبکه نمایش خانگی «ممنوعه» بازی می‌کند.بازی نیما شعبان‌نژاد در سریال «ممنوعه» به کارگردانی امیر پورکیان آغاز شد.این بازیگر که با نقش و گریمی متفاوت جلوی دوربین رفته است، برای اولین بار در سریالی ویژه شبکه نمایش خانگی به ایفای نقش می‌پردازد.سرمایه‌گذاری «ممنوعه» را صادق یاری بر عهده دارد و فیلمبرداری زمستان سال گذشته در تهران آغاز شده است.

بازیگران سریال ممنوعه

نیکی کریمی، هادی حجازی‌فر، پژمان بازغی، لیلا زارع، الهه حصاری ، خاطره اسدی، نسرین نکیسا، آناهیتا درگاهی ، امیرحسین آرمان، مجید مظفری، نیلوفر رجایی فر و آتیلا پسیانی بازیگران «ممنوعه» هستند.«ممنوعه» داستان سه نسل را به صورت همزمان و پیوسته روایت می‌کند، از دغدغه‌های امروز جوانان تا آسیب مسایل روز خانوادگی و اجتماعی.

پخش این سریال توسط موسسه سرو رسانه پارسیان صورت می‌گیرد

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید