هرچند چندسالی است رویه ارسال پیامک آن هم در حجم انبوه رویه‌ای برای تحت تاثیر قرار دادن مجلس شده است اما گویا این استراتژی اخیرا یک تغییر داشته است. برخلاف دفعه های قبل اینبار بار تهدید و توهین کمتر بود و به نظر می‌رسد دست ‌های پشت پرده برای سازماندهی این پیامک‌ها تلاش کردند با روش رقیق‌تری میدان را به دست بگیرند. در حال حاضر منبع پیامکهای تهدید آمیز ارسالی FATF به نمایندگان مجلس شناسایی نمی‌خواهد و خود افراد دخیل در این امر اعلام کرده اند که ارسال این پیامک ها کار چه کسی است.

منبع پیامکهای تهدید آمیز مشخص شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی نوشت: در خصوص منبع پیامک‌های ارسالی FATF به نمایندگان مجلس اظهار کرد: متولی اصلی پیامک‌های ارسالی به نمایندگان شناسایی نمی‌خواهد و خود افراد دخیل در این امر اعلام کرده اند که ارسال این پیامک ها کار چه کسی است.

خلیل موحد

منبع پیامک های تهدید آمیز به مجلس

محمدرحیم نوروزیان،افزود: این فرد تاکنون دستگیر نشده و از سوی یک حسینیه است که آشکارا اعلام کردند که کار آن‌ها بوده و مساله پنهانی نبوده است.

عضو سابق شورای شهر مشهد، منبع پیامکهای تهدید آمیز

نوروزیان بیان کرد: این فرد آقای خلیل موحد(عضو سابق شورای شهر مشهد ) بوده که در حسینیه ای در خیابان چمران مشهد مشغول فعالیت است.

نوروزیان گفت: بعضی از افرادی که این پیامک‌ها را ارسال کردند، اصلا نمی‌دانند FATF چه هست؛ این نوع حرکت‌ها مطرود است و ما باید برای رای مردم و نظر آن ‍‌ها احترام قائل شویم.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید