نورگل یشیلچای بازیگر که سال گذشته برای همکاری در یک پروژه سینمایی با ایران سفر کرده بود و بازی در فیلم جن زیبا به کارگردانی بایرام فضلی در کنار فرهاد اصلانی را تجربه کرده است. عکس جالبی از این بازیگر و برادرش در صفحه شخصی اش منتشر کرد تا هوادارانش از شباهت جالب این خواهر و برادر اظهار نظر کنند.

عکس نورگل یشیل چای و برادرش

عکس بازیگر زیبای ترکیه ای نورگل یشیل چای و برادرش توتکین یشیل چای پس از انتشار در شبکه های اجتماعی با استقبال گسترده ی کاربران مواجه شد. بسیاری معتقد بودند که شباهت فوق العاده زیادی بین این خواهر و برادربه خصوص در چشمهایشان وجود دارد. آنها از این شباهت ابراز تعجب کردند. برای مثال یکی از کاربران نوشت: ماشاء الله هر دو همان چشم های درشت و رنگ چشم را دارند. یکی هم نوشت: خوش به حالشان خانوادگی از رنگ چشم شانس آورده اند!.

بیوگرافی نورگل یشیل چای

نورگل یشیلچای متولد ۲۶ مارس سال ۱۹۷۶ میلادی در ترکیه و بازیگر است. او فارغ التحصیل لیسانس از دانشگاه آنادولو در رشته ی تئاتر است. شهرت خود را بیشتر برای بازی در سریال های عشق و جزا و سریال های سلطان و گوزل به دست آورد. او در سال ۲۰۰۴ ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۰ از همسرش جدا شد. حاصل این ازدواج یک فرزند پسر است که با مادرش نورگل یشیلچای زندگی می کند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید یشیلچای در زبان ترکی استانبولی به معنی چای سبز است.

 

صحبت های بازیگر زن ترکیه ای درباره چادر

نورگل یشیلچای بازیگر زن ترکیه ای توانست در فیلم سینمایی جن زیبا بازی کند .نورگل  که در فیلم از پوشش چادر استفاده کرده استدر یک گفتگو صحبت های جالبی درباره چادر و سینمای ایران داشت.

نورگل در  فیلم سینمایی جن زیبا به کارگردانی بایرام فضلی و تهیه کنندگی مهرداد فرید، نقش زنی را باز می کندکه بعد از یک حادثه توانایی صحبت کردن را از دست می دهد.

او با اشاره به اینکه حضور در این نقش برای او تجربه ای تازه بوده است، گفت:عادت به سرکردن چادر برایم سخت بود،اما به نسبت روزهای نخستین الان خیلی بهتر شدم در این زمینه.در اینجا همکارانم به من می گویند چادر خیلی به من می آید.خودم هم حس می کنم چادر به من می آید و زیبایی اسرار آمیزی می دهد،

آیا این مطلب مفید بود؟ 9
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید