وقتی نوزاد متولد می شود پوستی صاف و بسیار نرم دارد به طوریکه این پوست بسیار حساس است. آملیا نوزاد یکساله‌ای که بر خلاف بسیاری از نوزادان از این موهبت الهی محروم شده است. او پوست عجیبی دارد که بسیار او را آزار می دهد. پوست عجیب نوزاد یکساله همانند مارها شروع به پوست اندازی می کند و مجددا  پوست او از نو ساخته می شود.

پوست عجیب نوزاد

پوست بدن نوزادی یکساله همانند بدن مار شروع به ریزش کرده و مجدد بازسازی می‌شود. این نوزاد مثل مار پوست می‌اندازد.

پوست عجیب نوزاد

پوست عجیب نوزاد یکساله

 

آملیا نوزاد یکساله‌ای است که از مشکل پوستی حادی رنج می‌برد به طوری که پوستش همانند بدن مار شروع به ریزش می‌کند و مجدد طی یک هفته بازسازی می‌شود.

فرایند ریزش و بازسازی مجدد پوست این نوزاد یک چرخه ای را دنبال می‌کند، به این شکل که ابتدا شروع به صاف شدن کرده و سپس پوست او تیره و نازک‌تر می شود و در نهایت، او قادر نخواهد بود که چشمانش را ببندد. در این حالت بایستی با استفاده از یک نوع داروهای موضعی به نام Tazorac cream آن را مهار کنیم.

این نوزاد مثل مار است!

بعد از آن پوست این نوزاد شروع به پوست ریزی و ریزش می کند  که خوشبختانه با هیچ‌گونه خون‌ریزی همراه نیست. قابل ذکر است که پوست دست و پای او به میزان پوست صورت و سرش حساس نبوده و راحت‌تر و سریع‌تر عمل پوست‌اندازی را انجام می‌دهد. اما اتفاق خیلی بد برای پوست این دختر کوچک این است که پوست او منافذ عرق ندارد که این مسالهدر فصل تابستان شرایط سخت ‌تری را ایجاد می‌کند و والدینش مجبورند در خانه بمانند و و  از یخ برای خنک‌سازی پوستش استفاده کنند.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید