جنیفر لوپز 49 سال سن دارد و ستاره هالیوودی است که در خصوص روابط او جنجال های بسیاری به پا شده است. او هم اکنون برای ششمین بار ازدواج کرده است و خبر ازدواج جنیفر لوپز توسط تصویری در اینستاگرام او منتشر شده است لذا در این جا قصد داریم تا به بررسی تمامی روابط او بپردازیم.

ازدواج های جنیفر لوپز

جنیفر اولین بار با اوجانی نوآ در 22 فوریه 1997 ازدواج کرد. جنیفر، نوآ را برای اولین بار به عنوان خدمتکاری در رستوران میامی ملاقات کرد و یک سال پس از آن در ژانویه 1998 طلاق گرفتند. پس از طلاق آن ها، جنیفر نوا را به عنوان مدیر رستوران خود استخدام کرده و او را در همان سال اخراج کرد که با توجه به همین موضوع نوا شکایت کرد که در مقابل نیز جنیفر شکایتی برای منع انتشار کتابی از جزئیات ازدواج وزندگی اش از نوا ثبت کرد که در نهایت با سازشی محرمانه به پایان رسید.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

لوپز در سال های 1999 تا سال 2001 با خواننده هیپ هاپ، شان کامز رابطه داشت و این دو در تمامی مراسم ها و فرش قرمز ها با یکدیگر بوند. رابطه این دو به هیچ عنوان پایدار نبود و به زودی از هم پاشید و جنیفر معتقد بود که شان کامز به او خیانت کرده است.

جنیفر لوپز و شان کامز

جنیفر لوپز و شان کامز

کریس جاد در سال 2000 با لوپز آشنا شد و او برای حضور در یکی از ویدیو های جنیفر استخدام شده بود که در نهایت در سال 2001 با یک دیگر نامزد کرده و در سال بعد از هم جدا شدند. جنیفر در خصوص این رابطه خود گفته است که این نامزدی به سرعت پس از یک رابطه وحشتناک به وجود آمده و تنها به کریس دل بسته بود و نتوانستد به رابطه جدی خود ادامه دهند.

جنیفر و کریس چاد

جنیفر و کریس چاد

رابطه جدی بعدی جنیفر با بن افلک بود. این دو ستاره یک دیگر را در فیلم Gigli ملاقات کردند و در سال 2002 با یکدیگر نامزد کردند. جالب است بدانید که از این دو موزیک ویدیو مشترکی نیز بخش شد. با توجه به برنامه ها قرار بود که این دو در سال 2003 مراسم عروسی خود را برگزار کنند که 4 روز پیش از آن، بن افلک تمامی برنامه ها را به هم زده و با بهانه تمرکز بیش از حد رسانه ها، عروسی را به تعویق انداخت. عروسی آنها هیچوقت برپا نشد و آنها در نهایت در سال 2004 از هم جدا شدند.

جنیفر و بن افلک

جنیفر و بن افلک

پس از جدایی بن افلک و جنیفر، در سال 2004 بود که مارک انتونی و جنیفر در مراسمی خصوصی با یکدیگر ازدواج کرده و در سال 2008 صاحب دو فرزند دو قلو شدند اما 3 سال پس از آن جدایی رسمی خود را اعلام کردند. اما هم اکنون آن دو به عنوان دو دوست با یکدیگر زمان می گذرانند.

جنیفر و مارک آنتونی

جنیفر و مارک آنتونی

جنیفر پس از آنتونی با کسپر اسمارت وارد رابطه شد و معتقد بود که در تمامی شرایط سخت کسپر برای او حضور داشت. آن ها در رابطه خود قهر و آشتی های بسیاری داشتند که سرانجام در سال 2016 باعث جدایی این دو شد و بسیاری معتقدند که این جدایی به علت خیانت های کسپر اسمارت انجام پذیرفت.

جنیفر و کسپرت اسمارت

جنیفر و کسپرت اسمارت

جنیفر هم اکنون با الکس رودریگز در 9 مارس نامزد کردند که این نامزدی پس از 2 سال آشنایی صورت پذیرفته است. جنیفر و الکس یک دیگر را در مسابقه بیسبال ملاقات کردند و پس از آن در هتل Bel Air با یک دیگر قرار گذاشته و پس از مدتی به یک دیگر علاقه مند شدند. الکس در سال 2018 بود که اعلام کرد قصد دارد که خواستگاری خاصی را برگزار کند و او معتقد است که جنیفر او را کامل می کند و جنیفر نیمه گمشده اوست. فرزندان این دو ستاره با هم به خوبی ارتباط برقرار کرده اند و رابطه خوبی دارند. الکس رودریگز قبل از جنیفر لوپز با ستاره هایی چون کامرون دیاز ، کیت هادسون و مدونا رابطه ای عاطفی داشت و در بالا نیز به بررسی روابط جنیفر لوپز پرداخته ایم.

ازدواج جنیفر و الکس رودریگز

ازدواج جنیفر و الکس رودریگز

ششمین ازدواج جنیفر و الکس رودریگز

ششمین ازدواج جنیفر و الکس رودریگز

نامزدی جنیفر و الکس رودریگز

نامزدی جنیفر و الکس رودریگز

ششمین ازدواج جنیفر و الکس رودریگز

ششمین ازدواج جنیفر و الکس رودریگز

آیا این مطلب مفید بود؟ 23
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید