بامداد امروز در مسیر غرب به شرق جاده قدیم کرج یک حادثه تصادف اتفاق افتاد که در محل حادثه یک نیسان وانت آتش گرفته است این خودرو به نا به دلایل نامعلومی از مسیر خود منحرف شده است و به شدت با بلوک های نیجرسی جدا کننده خط کند رو و خط تندرو برخورد کرده و موجب شعه ور شدن خودرو شد ماموران آتش نشانی زمانی که رسیدند مشاهده کردند که راننده داخل خوردو محبوس شده است و در شعله های آتش سوخته است و به علت سوختگی شدید جان خود را از دست داده است شدت سوختگی به حدی زیاد است که چهره راننده مشخص نیست.

آتش گرفتن نیسان وانت در کرج

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: برخورد خودروی وانت نیسان با بلوک‌های نیوجرسی در جاده قدیم کرج باعث فوت راننده شد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اظهار کرد:ساعت ۳:۰۳ دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق جاده قدیم کرج و بزرگراه فتح بعد از تقاطق ایران خودرو به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اعلام شد که بلافاصله ۳ ایستگاه از دو مسیر مختلف به محل اعزام شد.

آتش گرفتن نیسان وانت

آتش گرفتن وانت نیسان

 

وی افزود: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی نیسان وانت به هنگام حرکت به دلیل نا معلومی از مسیر خود منحرف شده و به شدت از قسمت جلو با بلوک‌های نیوجرسی جدا کننده خط کند رو و خط تند رو برخورد کرده و در اثر همین برخورد، خودرو شعله ور شده است.

علت آتش گرفتن نیسان وانت در کرج

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران افزود: زمانی که آتش‌نشان‌ها به محل رسیدند مشاهده کردند که خودرو نیسان کاملا شعله‌ور و راننده نیز در داخل خودرو محبوس شده است.

ملکی ادامه داد: آتش‌نشان‌ها به سرعت عملیات را آغاز و خیلی سریع آتش را خاموش کردند و به تایید عوامل اورژانس مشخص شد که راننده به دلیل سوختگی شدید جان خود را از دست داده است.

وی گفت: شدت سوختگی راننده خودروی وانت نیسان به حدی بود که چهره این فرد قابل تشخیص نبود.

سخنگوی سازمان آتشنشانی شهر تهران گفت: محل برای تشخیص علت اصلی حادثه ایمن سازی و تحویل عوامل پلیس راهور داده شد و عملیات ساعت ۳:۵۵ دقیقه بامداد به پایان رسید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید