قرار است ستاره تیم ملی برزیل اولین هنرنمایش را در رقابت های جام جهانی امروز شاهد باشیم حال باید دید مدل موی جنجالی نیمار در این رقابت ها برای او خوش یمن خواهد بود یا نه البته مدل موی جدید وی سوژه خنده کاربران نیز شده و ان را به اسپاگتی تشبیه کرده اند نیمار این ستاره برزیلی که گران ترین بازیکن جهان نیز می باشد درد دیدار تیم ملی کشورش مقابل سوئیس به میدان خواهد رفت و بعد از هنر نمایی موفق رونالدو پرتغالی و ناکامی لیونل مسی آرژانتینی حال باید دید نیمار چگونه بازی خواهد کرد.

مدل موی نیمار ستاره تیم ملی برزیل

 

مدل موی جنجالی نیمار

گران‌ترین بازیکن دنیای فوتبال با مدل جدید آرایش مو در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حاضر می‌شود. بعد از کریستیانو رونالدو که با آرایش جدید مو در پیکار‌های روسیه حضور یافت، اکنون نوبت به نیمار رسیده است.

نیمار خود را بهترین بازیکن سیاره زمین می داند و اعلام کرده که رونالدو لیونل مسی از سیاره ای دیگر آمده اند و او بهترین بازیکن می باشد او به عنوان گران ترین بازیکن حال حاضر در جام جهانی شناخته شده است.

تمرین نیمار با مدل موی جدید در کنار بازیکنان برزیلی

 

سوژه شدن نیمار برزیلی با مدل موی جدیدش

وی با مدل جدید مو در مسابقات حضور می‌ یابد. بر اساس اعلام رسانه‌ های برزیلی، وی از مدل اسپاگتی برای موی خود استفاده کرده است. قرار است وی با فرم موی جدید در بازی امشب تیم ملی کشورش برابر سوئیس حاضر شود. حال باید دید بعد از هنر نمایی کریس رونالدو و مسی اکنون نیمار ستاره پاری سن ژرمن چگونه این رقابت های پر هیجان را آغاز خواهد کرد.

نیمار گرانترین بازیکن برزیلی

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید