نیمار ستاره پاری سن ژرمن که در ۱۸ سالگی پدر شده بود هیچ گاه از مادر پسرش صحبتی نکرده بود و تنها عکس های از پسرش لوکا را منتشر و گاهی از او فیلم های منتشر یا در زمین تمرین او را با خود می برد اکنون بعد از این همه مدت نیمار از مادر پسرش رونمایی کرده است. کارولینا دانتاس مادر لوکا می باشد که او نیز متولد برزیل می باشد و باید گفت پسر نیمار کوچکترین شباهتی به پدرش ندارد و شبه مادرش می باشد.

نیمار ستاره پاری سن ژرمن

نیمار ستاره پاری سن ژرمن و پسرش

 

نیمار ستاره پاری سن ژرمن

نیمار در ۲۴ آگوست ۲۰۱۱ صاحب فرزند شد. داوی لوکا زمانی که به دنیا آمد پدرش تنها ۱۸ سال داشت و آن زمان در سانتوس برزیل بازی می‌کرد.

نیمار اندکی بعد برای همیشه از مادر  لوکا جدا شد و این پسر نزد مادر خود باقی ماند. در ابتدا اطلاعات چندانی از مادر این پسر در دسترس نبود به همین دلیل نیمار تصمیم گرفت که هویت مادر او رو شفاف سازی کند. کارولینا دانتاس نامزد سابق نیمار و مادر لوکا است و متولد ۱۹۹۳ در برزیل.

نیمار ستاره پاری سن ژرمن

نامزد سابق نیمار و پسرش لوکا

 

نیمار و رازی که سال‌ها پنهانش می‌کرد

داوی کوچک، مجبور به مسافرت‌های متعدد بین برزیل و اسپانیا بود. او به طور ثابت نزد مادرش نگه داری می‌شود، اما از آنجایی که نیمار هر چند وقت یکبار می‌خواهد پسر کوچکش را ببینید چاره‌ای نیست جز اینکه با نخستین هواپیما داوی لوکا با مادرش به اسپانیا برود. شاید هیچکس به اندازه این پسر کوچک در چند سال اخیر بین برزیل و اسپانیا سفر نکرد! پسر نیمار بودن هم دردسر‌های خیلی زیادی دارد.

نیمار ستاره پاری سن ژرمن

نیمار

 

نیمار که سال ها ماجرای پدر شدنش را از رسانه ها مخفی می کرد در این رابطه می‌گوید: زمانی که متوجه شدم قرار است پدر شوم اشک ریختم.جالب است که پسر نیمار کوچک‌ ترین شباهتی به پدرش ندارد و کاملا به مادرش رفته است. شاید همین مسئله باعث شده بود تا این راز سال ها مخفی بماند و کسی در موردش صحبت نکند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید