بعد از زایمان نیوشا ضیغمی و به دنیا آمدن دخترش لنا وی برای اولین بار است که در یک مراسم افتتاحیه شرکت می کند این بازیگر کشورمان در مراسم افتتاح یک سالن زیبایی شرکت کرده است.

افتتاحیه سالن زیبائی ضیغمی در شیراز

 

نیوشا ضیغمی در افتتاحیه سالن زیبایی

نیوشا ضیغمی بازیگر زیبای ایرانی در ایونت افتتاحیه ی مجموعه زیبایی الاه شرکت کرده و عکس های را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است.

عکس دسته جمعی در سالن زیبائی

 

مختصری درباره زندگی شخصی و کاری نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی فارغ التحصیل لیسانس رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی است، مرحوم پدرش مرحوم محسن ضیغمی دبیر بازنشسته بود و مادرش فهیمه رستم پور کارمند بازنشسته است و یک خواهر بنام روشا دارد. آرش پولادخان همسر نیوشا ضیغمی متولد شهر اصفهان است و شغل او تجارت نقره می باشد.

رضا رویگری

 

بعد از فارغ التحصیلی در کلاس های بازیگری کانون سینماگران جوان شرکت کرد و از آنجا به کارگردان مسعود جعفری جوزانی برای سریال در چشم باد معرفی شد و با این سریال در سال ۱۳۸۲ وقتی ۲۳ سال داشت اولین تجربه هنری خود را کسب کرداو با شرکت در کلاس‌های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان فوت‌وفن اولیه بازیگری را آموخت.

توسط همان موسسه هم به مسعود جعفری جوزانی معرفی شد و اولین نقشش را در «در چشم باد» گرفت. در سال ۱۳۸۳ نیز با «تردست» به سینما آمد و ماندگار شد.نیوشا ضیغمی پس از ورد به سینما تا مدت‌ها در تلویزیون دیده نشد.دی ماه سال گذشته بود که نیوشا ضیغمی با حضور در برنامه دورهمی خبر بارداری اش را به صورت رسمی اعلام کرد و از زمان تولد دخترش تا پایان اردیبهشت ماه گفت. این هنرمند کشورمان در آخرین روز اردیبهشت ۹۷ صاحبت دختری به نام لنا شد.

شریفی نیا با بهنوش بختیاری در افتتاحیه سالن زیبائی

نیوشا ضیغمی بازیگر ایرانی

نیوشا ضیغمی در افتتاحیه سالن زیبایی در تهران

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید