از سریال های جذاب صدا و سیما می توان سریال بانوی عمارت را نام برد که با روح مخاطب بازی می کند و از جمله بازیگران آن می توان به نیکی نصریان ، بازیگر جوان، اشاره کرد که در نقش آهو در این سریال بازی کرد و در این جا به بررسی بیوگرافی نیکی نصیریان می پردازیم. نیکی نصریان از زمانی که 15 سال داشته است توسط رضا عطاران وارد عرصه هنر شد. او زمانی که تنها 6 سال داشت در سریال بزنگاه به کارگردانی رضا عطاران بازی کرده است. در همان زمان کودکی زمانی که نیکی نصریان به روی صحنه رفت، جسارت او بود که سبب شد تا رضا عطاران اعلام کند که اگر این کودک در سینما بماند می تواند از خوش اتیه ترین ها در عرصه سینما بشود. نیکی نصریان در خصوص خاطرات دوران کودکی و بازیگری می گوید که یک بار کارگردان او را دعوا کرده است چرا که هندوانه در صحنه را خورده بود! نیکی نصریان یک برادر دارد که رابطه بسیار نزدیکی با یک دیگر دارند.

نیکی نصریان و بازیگری

نیکی نصیریان و رضا عطاران

اولین کار نیکی نصیریان با آقای عطاران بود که دخترعموی مادر نیکی نصیریان او را به رضا عطاران معرفی کرد و پس از تست و قبولی وارد سینما شده است. او در مصاحبه خود گفته است که اصلا دوربین نترسیده بلکه کار خودش را کرده و همین موضوع سبب تعجب رضا عطاران شد! نیکی نصیریان می گوید که می گفتند کارکردن با بچه‌ها سخت است چون آنها از دوربین و غریبه‌ها می‌ترسند و زمان می‌برد تا عادت کنند اما من اصلا نمی‌ترسیدم. نیکی نصیریان معتقد است که در حین بازی کردن، گریه کردن بسیار مشکل است و هنوز هم از نظر او کاری بسیار سخت و مشکل است.

کودکی نیکی نصیریان

او می‌گوید: من همیشه حتی زمان ناراحتی هم می‌ خندم و به خاطر همین موضوع زمانی که به من می‌گفتند گریه کن با اینکه حس ناراحتی را به خود می‌ گرفتم اما می‌خندیدم و دلیل آن این است که حس درونی ‌ام خنده ‌ بود البته این روز ها این موضوع خیلی بهتر شده‌ است اما وقتی بچه‌ بودم خیلی مشکل  بود که بخواهم، گریه الکی بکنم. البته به هنگام تست نیز به او گفتند تا گریه کند اما این کار بسیار مشکل بود و او در این خصوص گفته است که بعدها زمانی که سرسریال باید گریه می‌کردم یک روز کارگردان آنقدر به من سخت گرفت که گریه‌ ام درآمد و بعد گفت خب حالا این شد و فیلم ‌ برداری کردند. بعد هم جاهایی که نمی‌توانستم با اشک مصنوعی گریه‌ برایم درست می‌کردند.

نیکی و اخلاقیات او

نیکی نصریان دختری خوش اخلاق است و با توجه به صحبت های هم بازی های او، همواره می خندد و از سختی های کار کارگردانان با وی می توان بیش از حد خونسرد و خوش اخلاق بودنش را اشاره کرد. او اصلا حین بازی استرس نمی‌گیرد که از ویژگی های خوب این شخص است و با دوربین مانند انسان واقعی برخورد می‌کند. او همیشه می گوید که هیچ زمانی، هیجان بازیگری را درک نکرده است چرا که هیچ وقت ترس از دوربین نداشته و حتی این موضوع از زمان بچگی در وی صادق بوده است.

نیکی نصیریان در بانوی عمارت

نیکی نصیریان در بانوی عمارت

جالب است بدانید که وی هیچ زمانی و با هیچ موضوعی مشکل نداشته است و تنها دردسر او، آرامشش مقابل دوربین است و یک بار نیز با توجه به این موضوع با کارگردان دعوا کرده است که تمام آن از آرامش و نترس بودنش نشات گرفته است. نیکی نصیریان به صورت کاملا حرفه ای در سینما فعالیت می کند و با وجود سن کم، از این که می تواند درآمدی داشته باشد برایش جذاب و جالب است و می گوید که هر زمانی که به او پول می دهند، از شمردن پول ها لذت می برد و مدیریت پول هایش با مادرش است تا پول ها را برایش جمع کند چرا که با توجه به نظر او اگر پول دست خودش بماند برای خودش هزینه می کند اما مادرش به وی اجازه نمی‌دهد و پس از این که کمی از پول را برای لباس و .. هزینه کرد ،بقیه‌اش را در بانک می‌گذارد تا برایش سرمایه شود.

کودکی نیکی نصیریان

کودکی نیکی نصیریان

چهره نیکی نصیریان در فیلم ها و سریال ها کاملا طبیعی و بدون گریم است و همین چهره ی طبیعی و جذاب باعث شده است تا برخلاف تمامی بازیگران که گریم های سنگینی دارند، اصلا هیچ گریمی بر روی صورت وی انجام نشود. نیکی نصیریان می گوید که پیش از بازیگری در سریال بانوی عمارت وقتی گریه اش نمی گیرد یعنی بازیگر نشده است اما آقای آیت اللهی به وی گفته است که این می تواند یکی از حسن هایش باشد.  به طور کلی وی گفته است اما که تا حالا نشده است بر روی صورتش کار زیادی انجام دهند بجز یک بار که زمین خورد و صورتش کبود شد و برایش فوم زدند.

نیکی نصیریان

نیکی نصیریان

جالب است بدانید که او این روز ها بیشتر سریال خارجی و فیلم می بینید تا تنها با استعداد خودش به پیش نرود و سینما را به صورت آکادمیک تجربه کند و بتواند در این زمینه استعداد های خود را گسترش دهد. البته در مصاحبه ای که نیکی انجام داد گفته است که رشته اش تجربی است و می خواهد پزشکی را تجربه کند اما بازیگری را نیز به ادامه خواهد داد و پس از دیپلم قصد دارد کاملا حرفه ای و به صورت آکادمیک سینما را دنبال کند. او گفته است که این حرفه را دوست دارد و فکر می کند که شروع این فعالیت از زمان کودکی سبب شده است تا با کارگردان های بزرگ فعالیت کند و به خوبی بتواند هنرپیشگی را دنبال کند.

نیکی نصیریان

نیکی نصیریان

تجربه ای که برای نیکی نصیریان به عنوان بازیگر نقش آهو در بانوی عمارت به دنبال داشته است این است که او احساس کرده است که بزرگ شده است و به عنوان نقش اصلی در آن فعالیت کرده است و برایش موفقیت بزرگی به شمار می رود. او معتقد است که آقای آیت اللهی بسیار به او کمک کرده است و هم اکنون متفاوت ترین نقش را ایفا کرده است و از نظر او این سریال عاشقانه داستانی جالب دارد که می تواند مخاطب را به سادگی به خود جذب کند.

نیکی نصیریان

نیکی نصیریان

نیکی نصیریان در بانوی عمارت

نیکی نصیریان در بانوی عمارت

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید