نخستین تصاویر از هانده ارچل در فیلم "مست عشق"

هانده ارچل بازیگر، مجری و مدل اهل ترکیه است.وی در سال ۱۹۹۳ در استانبول به دنیا آمد. پدرش اهل ترکیه و مادرش آلمانی است. با منتشر کرد عکسی از خود با گریم و استایل متفاوت در فیلم سینمایی " مست عشق " صفحه شخصی خود را بروز کرد با پایگاه خبری تانما همراه باشید.

هانده ارچل

گریم متفاوت هانده ارچل در فیلم سینمایی مست عشق

تصاویر جدید هانده ارچل

اولین عکس منتشر شده از هانده ارچل بازیگر مشهور ترکیه ای فیلم "مست عشق" به کارگردانی حسن فتحی منتشر شد. به گزارش تانما به نقل از روابط عمومی فیلم، هانده ارچل نقش کیمیا خاتون را در "مست عشق" بازی می کند.

هانده ارچل

تصاویر هانده ارچل در فیلم سینمایی مست عشق

فیلم مست عشق

تهیه کننده فیلم مهران برومند است، فیلمنامه آن را حسن فتحی و فرهاد توحیدی نوشته اند، ایمان امیدواری گریمور و مرتضی اتابکی عکاس فیلم، هستند.داستان فیلم همزمان با دوران زندگی مولانا و شمس تبریزی اتفاق می افتد.نخستین تصاویر از هانده ارچل بازیگر مشهور ترکیه ای فیلم "مست عشق" به کارگردانی حسن فتحی منتشر شد.هانده ارچل نقش کیمیا خاتون را در "مست عشق" بازی می کند.

هانده ارچل

عکس لو رفته هانده ارچل

عکس های لو رفته از هانده ارچل

هانده در سال ۲۰۱۹ مادرش را به دلیل بیماری سرطان از دست داد. وی از سال ۲۰۱۷ با مورات دالکلیچ خواننده معروف ترکیه رابطه عاطفی دارد. این دو مدتی بود که از هم جدا شده بودند ولی پس از مرگ مادر هانده دوباره به رابطه شان ادامه دادند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید