هاکان چالهان اوغلو ستاره میلان و ترکیه بعد از مدت کوتاهی که از عروسی اش گذشته به دلایلی نامعلوم تصمیم به طلاق گرفته است. این فوتبالیست سابق بایر لورکوزن اعلام کرده است که به زودی مراحل  رسمی طلاق خود را از همسرش انجام خواهد داد و این هافبک ترک تبار اینتر میلان هنوز معلوم نیست به چه دلایلی این تصمیم را گرفته است و حال باید دید این ستاره محبوب ترکیه ای چه تصمیمی برای زندگی شخصی اش خواهد گرفت و چرا این مسئله را در صحفه رسمی توییترش مطرح کرده است.

هاکان چالهان اوغلو  هافبک

هاکان چالهان اوغلو و همسرش

 

هاکان چالهان اوغلو ستاره میلان

هاکان چالهان اوغلو ستاره باشگاه میلان که به تازگی زندگی مشترک خود را آغاز کرده بود تصمیم به جدایی از همسرش گرفت.

هاکان چالهان اوغلو  هافبک

هاکان چالهان اوغلو هافبک گرانقیمت میلان

 

هاکان چالهان‌ اوغو ستاره ترکیه‌ ای باشگاه میلان تصمیم به جدایی از همسرش گرفت. او که به تازگی ازدواج کرده بود تصمیم به جدایی از همسرش گرفت و این خبر را در صفحه رسمی توییتر خود با مخاطبان در میان گذاشت.

جدایی هاکان چالهان اوغلو ستاره میلان از همسرش

وی در توییتر رسمی خود نوشت با اینکه تصمیم به سکوت درباره مسائل خصوصی زندگی شخص داشتم اما به دلیل حاشیه‌ های رخ داده و برای حفظ شرف خانوادگی اعلام می‌کنم که به پایان زندگی مشترک خود رسیده‌ ام و به صورت قانونی مراحل جدایی از همسرم را طی خواهم کرد. البته روی فرا خواهد رسید که همه من را درک خواهند کرد. تا آن زمان با احترام به خانواده همسرم دوست ندارم با آنها دیدار کنم.

هاکان چالهان اوغلو  هافبک

هاکان چالهان اوغلو در ترکیه

 

گفتنی است هاکان چالهان اوغلو ستاره گرانقیمت باشگاه میلان و تیم ملی ترکیه با اتمام فصل سری آ و به دلیل اینکه ترکیه راهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نشده بود راهی تعطیلات تابستانی شد اما حالا بعد از این تعطیلات معلوم نیست چرا چنین تصمیمی گرفته است

آیا این مطلب مفید بود؟ 37
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید