شرکت جی برد به تازگی هدفون های ضد آب ارائه داده است این شرکت هدفون هایی را بروزرسانی کرده اند که بیشتر مورد استفاده ورزشکاران می باشد نسخه پیشین این هدفون ضد عرق بود اما با بروز رسانی این هدفون به ضد آب تبدیل شد و شرکت سازنده این هدفون می گوید که استفاده از این هدفون نیز بسیار راحت می باشد. این هدفون ضد آب قادر است تا عمق ۳۰ متر زیر آب نیز قرار گیرد عمر باتری این هدفون ۸ ساعت می باشد در ادامه با هدفون ضد آب که شرکت جی برد ارائه داده است آشنا شوید.

هدفون ضد آب

تولید هدفون ضد آب

 

هدفون ضد آب

شرکت “جی‌برد”( Jaybird) هدفون‌های ورزشی خود را بروزرسانی کرده است و آن را در قالب یک هدفون ضدآب ارائه داده است. به شرکت “جی‌برد”( Jaybird) پیشتر هدفون‌هایی تولید کرده بود که قابل استفاده ورزشکاران بود. این هدفون‌ها از سری ” X” هدفون‌های ورزشی است. حال شرکت “جی‌بردز”این هدفون‌ها را بروزرسانی کرده است. نسخه بروزرسانی شده این هدفون ورزشی،” ضدآب” است. نسخه پیشین هدفون، تنها “ضدعرق” بود ولی نسخه فعلی آن “ضدآب” نیز است. شرکت سازنده می‌گوید که استفاده از این هدفون در نسخه اخیر بسیار راحت‌تر نیز شده است.

هدفون ضد آب

هدفون بلوتوث ضد آب سونی

 

این هدفون برای ورزشکارانی که در محیط باز و زیر برف و باران در حال تمرین هستند نیز مناسب است زیرا آسیب نخواهد دید. همچنین این هدفون قادر است تا مدت زمان ۳۰ دقیقه در عمق یک متری آب نیز قرار گیرد. سیم این هدفون بنا بر دلخواه صاحبش می‌تواند در پشت لاله گوش نیز قرار گیرد.

مشخصات هدفون ضد آب

از نکات قابل توجه نسخه جدید این هدفون آن است که یک فوم حرارتی منعطف دارد که به راحتی در داخل گوش می‌چرخد .

هدفون ضد آب

هدفون

 

عمر باتری این هدفون ضد آب ۸ ساعت است و در دو سیستم عامل “اندروید” و “iOS” قابل استفاده است. قیمت این هدفون ۱۳۰ دلار است و شرکت سازنده پیش سفارش این محصول را گرفته است. این محصول در دو رنگ “مشکی” و “سبز یشمی” قابل ارائه است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید