هدیه تهرانی بازیگر سینمای ایران هم به صف معترضان روحانی پیوست. هدیه تهرانی بازیگر توانمند سینما در صفحه شخصی خود از اوضاع بد اقتصادی مردم به شدت ابراز تاسف کرده است و با لحنی تند و تیز خطاب به روحانی و سایر مسئولین نسبت اتفاقات اخیر و همچنین مشکل کم آبی مورد نقد قرار داده است.

هدیه تهرانی

 

اعتراض هدیه تهرانی به روحانی

اعتراض هدیه تهرانی به مشکلات اقتصادی

 

هدیه تهرانی، بازیگر با سابقه و نام آشنای کشورمان، هم گام با دیگر هنرمندان در اعتراض به شرایط بد اقتصادی و مشکل کمبود آب در جنوب کشور، پستی سراسر انتقاد و کنایه را منتشر کرد. زندگی ما را به میل خود بسته بندی کرده اید!

در روزهای گذشته، پس از اعلام جیره بندی و کمبود شدید آب در شهرهای جنوبی کشور و همچنین با افزایش چند باره نرخ ارز و طلا، موج انتقادات نسبت به سیاستهای دولت و مسئولین به شدت افزایش یافته است. به طوری که هر روز شاهد واکنش های تند و تیز از سمت سلبریتی هانسبت به دولت هستیم. در همین راستا، هدیه تهرانی  بازیگر پر سابقه سینما نیز دیگر سکوت را جایز ندانست و فریاد دادخواهی سر داد. اتفاقی که برای مردم جنوب کشور افتاد ممکن است با بی تدبیری خیلی زود برای همه مردم کشور بیفتد و شاهد آب های بسته بندی در خانه هایمان باشیم.

متن پست اینستاگرام هدیه تهرانی

انتقاد شدید از اوضاع کشورهدیه تهرانی

 

مسئولین بسته بندی ایران! جیره ی آبِ شربِ بسته بندی خوزستان یا شاید هم لرستان، فرقی نمی کنه! آقای روحانی و سایر مسئولین، آب مهم‌ترین مشکل ما هست اما مشکل کشور ما فقط آب نیست! سدهای آب به جای خود! هر سد دیگری را هم به روی ما ساخته اید و می پرسید مردم چرا نگران آینده خود هستند!!!؟ سد راه زندگی عادیِ دیروز و امروز مردم شده اید؛ آینده ای نیست وقتی همه راه ها را به روی ما بسته اید ! زندگی گذشته و حال و آینده ما را به میل خود و به هر شیوه ای طراحی و بسته بندی کرده اید! مسئولین بسته بندی ایران! مراقب باشید کارتان به بسته بندی خون دل ما نرسد!

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید