محمد علی افشانی شهردار تهران در روز اول مهر ماه در دبستان پسرانه باغچه بان که ویژه دانش آموزان کم شنواست حضور داشت او کیف هایی را به دانش آموزان مدرسه اهدا کرد که هرکدام از کیف ها شخصیت های کارتونی داشتند از جمله شخصیت های کارتونی این کیف ها بنتن (ben۱۰)، ماشین‌ها (cars)،کلش آف کلنز (clash of clans) بود

هدیه شهردار تهران به دانش آموزان

محمد علی افشانی شهردار تهران روز اول مهر ماه با حضور در دبستان پسرانه باغچه بان ضمن نواختن زنگ سال تحصیلی جدید، کیف‌هایی به نونهالان این دبستان اهدا کرد، که همگی حاوی تصاویری از شخصیت‌ها و قهرمان‌های کارتون‌های غربی بود.

شهردار تهران

شهردار تهران در دبستان باغچه بان

 

این کیف‌ها که منقوش به تصاویر کارتون‌های غربی همچون بنتن (ben۱۰)، ماشین‌ها (cars)، کلش آف کلنز (clash of clans)، توسط افشانی شهردار تهران، شجاع پوریان معاون فرهنگی شهردار و قدمی رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی به دانش آموزان دبستان باغچه بان که ویژه کودکان کم شنواست، اهدا شد.

در حالیکه انتظار می‌رود معاون فرهنگی شهردار در خودداری از استفاده از الگو‌های غربی پیشتاز باشند و دانش آموزان ایرانی را به شخصیت‌های کارتونی ایرانی اسلامی نظیر کلاه قرمزی، شکرستان، فیلشاه، شاهزاده روم و شخصیت‌های معروف شاهنامه و کلیله و دمنه و … بزنند،  الگو‌هایی را در کف دستان این کودکان گذاشتند که منبع معرفی آن‌ها بیشتر شبکه ‌های ماهواره‌ای هستند.

از قدیم گفته اند هر چه بگندد نمکش میزند، وای به روزی که بگندد نمک! در شرایطی که معاون فرهنگی شهردار و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی چنین خطایی استراتژیکی را مرتکب شده اند، از سایر مسئولین که در حوزه فرهنگ سر رشته ندارند، چه انتظاری می‌توان داشت.

تصاویری از هدایای شهردار تهران به دانش آموزان

شهردار تهران

هدیه شهردار تهران به دانش آموزان

شهردار تهران

کیف هایی با شخصیت های کارتونی

شهردار تهران

هدیه عجیب شهردار تهران

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید