ساخت و آهنگسازی موسیقی فیلم سینمایی زالاوا به پایان رسید

هدی زین العابدین زاده 23 خرداد 1368 در کرج از هنرپیشگان و مدل های معروف ایرانی و از چهره های فعال در فضای مجازی و اینستاگرام است او در جدیدترین پست اینستاگرام خود ضمن انتشار تصویری از خود در سینمایی زالاوا خبر به پایان رسیدن ساخت و آهنگسازی موسیقی فیلم سینمایی زالاوا منتشر کرد و نوشت

رامین کوشا موسیقی «زالاوا» را ساخت
ساخت و آهنگسازی موسیقی فیلم سینمایی «زالاوا» به کارگردانی ارسلان امیری، توسط رامین کوشا به پایان رسید.
موسیقی فیلم «زالاوا» که با همکاری نوازندگان آمریکایی و ایرانی آماده شده، با انجام مراحل نهایی میکس و ضبط استودیویی توسط آدام اشمیت، بزودی بر روی نسخه اصلی این فیلم سینمایی قرار میگیرد.
رامین کوشا، آهنگساز و رهبر ارکستر ایرانی فعال در هالیوود، پیش از این تجربه ی آهنگسازی فیلم و سریال هایی همچون
‏Radioflash, Abducted, 5th Passenger، «خورشید»، «سرخپوست» و همکاری با کارگردانها و آهنگسازان آمریکایی را در کارنامه دارد.
مراحل نهایی تدوین و صداگذاری فیلم «زالاوا» در آخرین روزهای پاییز سال گذشته به پایان رسید اما ساخت موسیقی آن به پس از حضور در سی ونهمین جشنواره ی فیلم فجر موکول شد و «زالاوا» با استفاده از موسیقی انتخابی در بخش مسابقه ی سینمای ایران به نمایش درآمد.
این فیلم سینمایی به تهیه کنندگی روح الله و سمیرا برادری، در سی ونهمین جشنواره فیلم فجر در ده بخش کاندیدای دریافت سیمرغ شد و توانست سیمرغ بهترین کارگردانی فیلم اول (ارسلان امیری) بهترین فیلم نامه (ارسلان امیری، آیدا پناهنده، تهمینه بهرام)، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد ( پوریا رحیمی سام ) و دیپلم افتخار بهترین فیلمبرداری (محمد رسولی) را از آن خود بکند.

هدی زین العابدین

هدی زین العابدین در سینمایی زالاوا

اینستاگرام هدی زین العابدین به نشانی hoda_zeinolabedin فعال و در دسترس است

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید