عکسهای هدی زین العابدین از تصاویر شخصی تا مدلینگ حرفه ایی

هدی زین العابدین متولد 11 تیر 1368 در کرج، بازیگر است. او فارغ التحصیل رشته گرافیک می باشد، فعالیت خود را بعنوان مدل تبلیغاتی در تیزرها شروع کرد و حالا بازیگری سینما و تلویزیون است و به عکاسی هم علاقه دارد.هدی در یک خانواده 5 نفره بدنیا آمده و یک برادر و یک خواهر نیز دارد، پدرش مغازه دار و شغل آزاد و مادرش خانه دار دار بود که مدت هاست فوت کرده است.

فعالیتش را به طور جدی از سال ۱۳۹۰ با بازی در سریال سقوط یک فرشته ساخته بهرام بهرامیان و حمید بهرامیان آغاز کرد. پیش از این به اندازه سه سکانس در سریال «آشپزباشی» به کارگردانی محمدرضا هنرمند چهار سکانس در فیلم «چمدان» به کارگردانی مانی حقیقی و نیز در سریال «خانه روشن» به کارگردانی وحید موساییان بازی داشته است. در تله فیلمی با عنوان یکی از ما به کارگردانی نگارآذربایجانی ایفای نقش کرده است. هدی زین‌العابدین چهره‌ای آشنا در تبلیغات تلویزیونی نیز می باشد. هدی زین العابدین در سریال شوخی کردم هم حضور داشته است.

در ادامه میتوانید عکسهای هدی زین العابدین را مشاهده کنید.

هدی زین العابدینهدی زین العابدین

هدی زین العابدینهدی زین العابدینهدی زین العابدینهدی زین العابدینهدی زین العابدینهدی زین العابدینهدی زین العابدینهدی زین العابدینهدی زین العابدینهدی زین العابدینهدی زین العابدین

هدی زین العابدینهدی زین العابدین

هدی زین العابدین

هدی زین العابدین

هدی زین العابدین و الهام کردار

هدی زین العابدین

هدی زین العابدین

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید