سارا بهرامی بازیگری جوانی که با دو فیلم بر روی پرده سینما حضور دارد دو نقش کاملا متفاوت از این بازیگر که در یکی نقش یک دهه شصتی را بازی می کند که ساده است و بی ریا و اما در دارکوب نقش یک زن معتاد را با حس و حالی به نمایش می گذارد که شیفته او می شوید . در مراسم اکران مردمی هزار پا به جز سارا بهرامی رضا عطاران و مهران احمدی نیز در پردیس سینمایی باغ کتاب حضور داشتند و با مردم به تماشای این فیلم کمدی نشستند.

هزار پا

بازیگران فیلم سینمایی هزار پا در اکران این فیلم

 

اکران مردمی هزار پا

اکران مردمی کمدی پرفروش هزار پا با حضور رضا عطاران، سارا بهرامی و مهران احمدی شب گذشته، چهارشنبه ۲۷ تیر در پردیس سینمایی باغ‌ کتاب برگزار شد.

هزار پا
رضا عطاران
اکران هزار پا
اکران مردمی هزار پا در پردیس سینمایی باغ کتاب
هزار پا
سارا بهرامی و مهران احمدی در اکران فیلم سینمایی هزار پا

 

آشنایی با فیلم سینمایی هزار پا

فیلم سینمایی هزارپا، جدیدترین اثر ابولحسن داوودی که داستانش در حال و هوای اواخر دهه شصت می‌گذرد، چندروزی است روی پرده‌ی سینماهاست.هزارپا با بازی رضا عطاران ، جواد عزتی ، سارا بهرامی، مهران احمدی، شهره لرستانی ، لاله اسکندرى، امید روحانی، سپند امیر سلیمانی، امیرمهدى ژوله ‌و… در فیلم هزارپامورد دو پسر جوان کیف‌قاپ است که با دزدیدن یک کیف وارد ماجرای عجیبی می‌شوند.

اکران هزارپا
مهران احمدی و سارا بهرامی
اکران هزار پا
سارا بهرامی
فیلم هزارپا
رضا عطاران، مهران احمدی و سارا بهرامی در اکران مردمی هزار پا
فیلم هزار پا

رضا عطاران

 

نقد فیلم هزار پا

فیلم هزارپا که در سال ۱۳۹۷ اکران شد، مورد نقد رسانه‌ها گرفت. یکی از منتقدان دربارهٔ آن نوشت: فیلم هزارپا یکی از محصولات «تفکر سلطانیسم» سینمای ایران است که جدا از کمبودها و کاستی‌ هایی که دارد به خاطر اینکه موضوع قصه را تکه‌تکه برداشت می‌کند، فرم و فضای خود را از دست می‌دهد.

فیلم هزار پا

بازیگران در اکران مردمی فیلم سینمایی هزار پا

 

فیل هوا کردن در آثار رضا عطاران، که مهم‌ترین برگ موفقیت او چه در نقش بازیگر و چه در مقام کارگردان بوده، در فیلم هزارپا به شکل بارزتری نمود پیدا کرده‌ است.

منبع: سینما تیکت

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید