زمین خوردن های خانم بازیگر

هلن میرن پس از مصاحبه ای در روز شنبه زمین خورد و به راحتی می شد از روی چهره اش نشانه هایی از خجالت و دستپاچگی را دید. اطرافیان به سرعت به او کمک کردند که روی پاهایش بایستد. خانم میرن سعی می کرد تا درد کشیدنش به چشم نیاید.

شدت زمین خوردن آنقدر زیاد بود که کفش از پای خانم میرن درآمد. به غیر از این دقایق زمین خوردن در کل خانم هلن میرن روز خوبی داشت و به همه ی برنامه هایش رسید.

در ضمن استایل او بسیار دلپذیر بود. آرایش ملایم با کت بنفش زیبایی که به تن داشت سنش را جوان تر از سن واقعی نشان می داد. البته این اولین زمین خوردن خانم میرن نیست؛ او در سال ۲۰۱۶ در هنگام نمایش فیلم (The Unknown Girl) زمین خورد.

آیا خانم (هلن میرن) در سقوط و زمین خوردن هایش از جنیفر لورنس الهام گرفته است؟! معروف است که جنیفر لورنس مشهورترین زمین خوردن‌ها را در جشنواره‌های بزرگ به خصوص در مراسم اسکار داشته است,، اما گویی هلن میرن ۷۲ ساله هم از او عقب نمانده و در یک سقوط حماسی در جشنواره‌ی سینمایی کن ۲۰۱۸ مرکز توجه دوربین‌های خبری قرار گرفته است.

او پس از مصاحبه‌ای در روز شنبه زمین خورد و به راحتی می‌شد از روی چهره اش نشانه‌هایی از خجالت و دستپاچگی را دید. اطرافیان به سرعت به او کمک کردند که روی پاهایش بایستد. خانم میرن سعی می‌کرد تا درد کشیدنش به چشم نیاید.

درباره هلن میرن

او برای بازی در نقش ملکه جوایز دیگری همچون SAG، BAFTA، گلدن گلاب و… را نیز از آن خود کرد.میرن به نام کامل (ایلینا واسیلیونا میرونوف) در (ایلفورد) واقع در (اسکس) که هم اکنون بخشی از لندن می‌باشد دیده به جهان گشود. او دومین کودک از سه فرزند پدر روس‌تبار و مادر انگلیسی‌اش بود.

یکی از اجداد پدری میرن (میخائیل کامفسکی) فیلد مارشال روسی و از قهرمانان جنگ با ناپلئون بود.پدربزرگ پدری میرن که یک نجیب‌زاده روس و سرهنگ و دیپلمات بود در زمان انقلاب روسیه برای مشاوره در معاملات اسلحه در انگلیس به سر می‌برد و خانواده‌اش نیز همراه او بودند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید