آیا شما هم شایعه هم بازی شدن الناز شاکر دوست و مهران مدیری را شنیده اید ؟اصغر نعیمی نویسنده و کارگردان سینما درخصوص ساخت سریال "وطن من" و همکاری با "محمدرضا ورزی" گفت: واقعیت امر تعجب می کنم که اصلاً چنین خبری از کجا در رسانه‌ها منتشر شده است. من نسبت به ساخت این مجموعه و حضور بازیگران اگر هم در شرف ساخت باشد بی‌خبرم و روحم از ساخت سریال وطن من خبر ندارد.

شایعه همبازی شدن مهران مدیری و شاکردوست

اصغر نعیمی در مورد حضور بازیگرانی همچون مهران مدیری و الناز شاکردوست در این سریال افزود: در مورد سریال "وطن من" اتفاق جالب‌تر آنجاست که از حضور بازیگرانی همچون "مهران مدیری"، الناز شاکردوست"، " ترلان پروانه " و "سروش صحت خبر داده اند. فارغ از کیفیت اثر اصلاً گمان نکنم بشود چنین بازیگرانی را با توجه به هزینه ها در یک سریال دور هم جمع کرد.

کارگردان فیلم “هایلایت” درباره خبرسازی‌های حاشیه‌ای در فضای مجازی تاکید کرد: اینکه منبع و منشا این اخبار از کجا آغاز می‌شود اصلاً مشخص نیست. اما چطور خبری در این حد منتشر می شود و حتی صفحه ویکی پدیا آن هم به وجود می‌آید؟. در هر صورت من ساخت چنین سریالی را توسط خودم به طور کل تکذیب می کنم.

 

سخنان نعیمی درمورد اکران فیلم سینمایی هایلایت

نعیمی درباره احتمال حضور دوباره خود در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد:هنوز که فیلمنامه خاصی به دستم نرسیده و طرح تازه‌ای را شروع نکرده ام. فعلاً مشغول استراحت هستم و اگر شرایط مناسبی به وجود آید فیلم می‌سازم، اما در حال حاضر برنامه‌ای ندارم.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید