علی رغم اینکه در تمام ادیان ازدواج با همجنس نکوهیده شده است و در قرآن از قوم لوط به عنوان قومی همجنسگرا نام برده شده است و خداوند آنها را به عذاب مبتلا کرده است ولی جریانی در سالهای اخیر در دنیا برای حمایت از این افراد با این تمایلات شکل گرفته است در کشورهای بزرگ دنیا نیز دولت ها از آنها حمایت کرده اند. و بعد از ازدواج پر از تشریفات نوه ملکه انگلیس یکی از عموزاده های او تصمیم به ازدواج با یک همجنس گرا خود گرفته است.

تصویر دسته جمعی خاندان سلطنتی انگلیس

 

ازدواج با همجنس

اندکی پس از ازدواج شاهزاده بریتانیا با همسر آمریکایی‌اش مگان مارکل ، یکی از اعضای خاندان سلطنتی این کشور برای اولین بار با یک همجنس خود ازدواج می‌کند. لرد ایوار اولین عضو خانواده سلطنتی است که گرایش همجنسگرایانه خود را اعلام کرده.

ازدواج با همجنس در خاندان سلطنتی انگلیس

 

اندکی پس از ازدواج شاهزاده بریتانیا با همسر آمریکایی‌اش مگان مارکل، یکی از اعضای خاندان سلطنتی این کشور برای اولین بار با یک همجنس خود ازدواج می‌کند.

لرد ایوار مونتباتن، پسر عموی دور ملکه الیزابت دوم، تابستان امسال با جیمز کایل، شریک زندگی خود ازدواج می کند.

ازدواج یک عضو خاندان سلطنتی بریتانیا با همجنس خود

آقای مونتباتن ۵۵ ساله در گفتگو با روزنامه دیلی میل گفت که این مراسم ازدواج بسیار کوچک خواهد بود.

لرد ایوار که جیمز کایل را در سوئیس ملاقات کرده بود در سال ۲۰۱۶ همجنسگرا بودن خود را به صورت عمومی اعلام کرد. وی اولین عضو خانواده بزرگ سلطنتی بریتانیا است که گرایش همجنسگرایانه خود را علنا اعلام کرده است. و با این ازدواج خاندان سلطنتی قطعا مورد انتقاد بسیاری  قرار خواهند گرفت.

او پیش از این با یک زن ازدواج کرده بود و سه فرزند دختر دارد. جالب است بدانید همسر سابق او نیز در مراسم ازدواج او حضور خواهد داشت.این مراسم ازدواج در املاک مونتباتن، در شهر دوون واقع در جنوب غربی بریتانیا برگزار خواهد شد.

جد لرد مونتباتن، ملکه ویکتوریا بوده است. رابطه عموزادگی‌ او با ملکه الیزابت دور است و مشخص نیست که شخصی از خاندان سلطنتی در این مراسم حضور داشته باشد.

شاهزاده هری و مگان مارکل همسرش ، دوک و دوشس ساسکس پیش از این حمایت خود را از حقوق دگرباشان جنسی اعلام کرده‌اند و شاهزاده ویلیام نیز سال گذشته نشان افتخاری جامعه دگرباشان بریتانیا را دریافت کرد.

خاندان سلطنتی انگلیس

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید