وبسایت همزاد  celeblikes.me از اون وبسایت های پرطرفدار در دنیای مجازیه که به شما کمک میکنه بفهمید به کدوم بازیگر و سلبریتی شباهت بیشتری دارید. روش کار بسیار سادس کافیه عکس مورد نظر خودتونو در این لینک در قسمت use your own photo ثبت کنید تا نرم افزار نزدیکترین ستاره های شبیه شما رو براتون پیدا کنه.

با این وب‌سایت همزاد خود را پیدا کنید

مایکروسافت با ساخت سایت www.twinsornot.net از شما می‌خواهد تا دو عدد از عکس‌های خود را آپلود کنید تا به شما بگوید در جهان یکی هستید یا دوقلو.

گفتنی است؛ در محلی که عکس های خود را آپلود می‌کنید تذکر داده‌شده است که ما تصاویر شما را ذخیره نخواهیم کرد!

روش کار:

درواقع ابتدا یک عکس از خود می‌فرستید و سپس عکس دوم را آپلود می‌کنید.دو عکس ارسالی با عکس دیگری توسط فناوری موسوم به Machine Learning مورد مقایسه قرار می‌گیرد و ماشین مایکروسافت ویژگی‌های مشابه دو عکس را معین می‌کند و اگر شمارا دوقلو تشخیص داد یعنی اینکه در دنیا همتا دارید.

 

چند وب سایت جالب برای پیدا کردن عکس شخص همزاد و شبیه شما !

سرویس همزاد یابی Twinstrangers

به تازگی TwinStrangers در فیس بوک مربوط به شرکت اش ادعا کرده است که می تواند به افراد کمک کند تا همزادهایشان را در سراسر جهان پیدا کنند. این یک وب سایت جالبی است که بر اساس ویژیگی های صورت شما، همزاد شما را نشان می دهند. هنگامی که شما یک حساب کاربری در TwinStrangers ایجاد می کنید، به شما این امکان داده می شود که ویژگی های چهره خود مانند شکل صورت، نوع ابرو، نوع چشم، نوع بینی و غیره را انتخاب کنید. همچنین شما باید چند تا عکس از خودتان آپلود کنید. هنگامی که حسابتان تنظیم شد، وب سایت به شما افرادی که دارای ویژگی های مشابه هستند را نشان می دهد.

جستجو عکس شبیه به شما در ILookLikeYou

ILookLikeYou یک وب سایت بسیار محبوب برای پیدا کردن همزاد است و هنوز هم بسیار قابل قبول است. هنگامی که شما در وب سایت ثبت نام می کنید، مجبورید عکس واضحی از صورت خود را آپلود کنید یا اینکه با وب کم عکس بگیرید و آن را آپلود کنید. هنگامی که حساب خود را با جزئیات دیگری مانند سن و مکان تنظیم کردید، این وبسایت به شما افرادی را نشان می دهد که به شما شبیه هستند. متاسفانه، گاهی اوقات نتایج کاملا نادرست است وعلاوه بر این، وب سایت به جنسیت توجه ندارد. همچنین به خاطر داشته باشید که ILookLike شما را فقط با افرادی که در وب سایت ثبت نام کرده اند مطابقت می دهد، بنابراین اگر شما همزاد خود را پیدا نکردید نا امید نشوید زیرا ممکن است که همزاد شما در این وب سایت ثبت نام نکرده باشد.

صورت شما شبیه به کدام بازیگر است ؟

celebslike.me هم یکی دیگر از وب سایت های همزادیابی است که با ورود به سایت و آپلود عکس می توانید همزاد خود را بیابید. مثلا در اینجا ما عکس خانم لیلا حاتمی را آپلود کردیم و به نتیجه زیر رسیدیم.

آیا این مطلب مفید بود؟ 52
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید