اسما اسد، همسر بشار اسد رئیس‌جمهوری سوریه دو ماه بعد از ابتلایش به بیماری سرطان سینه و شیمی‌درمانی با ظاهری کاملا متفاوت در برابر چشم رسانه‌ها ظاهر شد. به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، اسما اسد، همسر بشار اسد، تصاویری از خود در صفحه رسمی‌اش در اینستاگرام منتشر کرد که مربوط به نشست چند روز پیش او بود. 

اسما اسد

پوشش متفاوت همسر بشار اسد در جلسه

در این تصاویر پوشش متفاوت همسر بشار اسد قابل توجه بود. بانوی اول سوریه در راس جلسه‌ای درباره تغییرات در روند فعالیت المپیاد علمی در سوریه حضور داشت.

پوشش متفاوت همسر بشار اسد به دلیل شیمی‌درمانی

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی دفتر اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری سوریه، اسما اسد در یکی از بیمارستان‌های نظامی دمشق تحت درمان است. او در این نشست با ظاهری متفاوت ظاهر شده بود به طوریکه به دلیل شیمی درمانی ناگزیر شده بود سرش را با پارچه‌ای بپوشاند.

اسما اسد

همسر بشار اسد بعد از شیمی درمانی

خبرگزاری رسمی سوریه پیشتر گزارش داده بود که اسما اسد مرحله اول درمان سرطان سینه خود را که خیلی زود متوجه آن شده بود، آغاز کرده است.

پخش خبر ابتلای همسر بشار اسد به سرطان

این خبر در ماه اوت زمانی اعلام شد که تصویری از اسما اسد ۴۳ ساله در کنار بشار اسد در جریان یکی از جلسات درمانش منتشر شده بود.

بسیاری از کاربران و طرفدارانش برای او آرزوی سلامتی کرده و گفتند باید این بیماری را شکست دهد.

اسما اسد

اسما اسد و همسرش بشار اسد

اسما دارای سه فرزند ، دو پسر و یک دختر است. فواز الاخرس، پدر او پزشک و جراح برجسته قلب در انگلیس و سحر عطری، مادرش یک دیپلمات سوری بازنشسته است.

اسما اسد معمولا در نشست‌ها و فعالیت‌های اجتماعی از جمله دیدار با خانواده‌های قربانیان و زخمی‌های درگیری‌های سوریه یا در مراسم تقدیر از دانشجویان و بازدید از جمعیت‌ها حضور می‌یابد.

اسما اسد

پوشش اسما اسد همسر بشار اسد

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید