همسر سوم فرزند 27 ساله آقای بازیگر

پسر بازیگر هالیوودی مشهور ، نیکولاس کیج باز هم و برای سومین بار متوالی ازدواج کرد. این خواننده جوان «ویستون کیج» در یک مراسم عروسی رمانتیک و خانوادگی با «هیلا ارونیان» در کالیفرنیا پیوند زناشویی بست. هیلا ارونیان همسر سوم ویستون کیج است.

پسر بازیگر هالیوودی مشهور ، نیکولاس کیج باز هم و برای سومین بار متوالی ازدواج کرد. این خواننده جوان «ویستون کیج» در یک مراسم عروسی رمانتیک و خانوادگی با «هیلا ارونیان» در کالیفرنیا پیوند زناشویی بست. بسیاری از مردم ازدواج های متعدد و کوتاه مدت این جوان 27 ساله را به باد انتقاد گرفته اند. او در مدت پنج سال سه بار ازدواج کرده و از ازدواج نخست خود با همسرش دنیل دو فرزند دارد. ازدواج دوم او با خواننده ای به نام نیکی ویلیامز که فقط یک سال دوام داشت فرزندی به دنیا نیامده است.

اما بشنوید از نیکلاس کیج؛ این طور که به نظر می رسد او در سخت و آسان روزگار هوای پسرش را دارد و پشت او ایستاده و از پسرش به عنوان دوست نزدیکش یاد می کند. نیکلاس از پسرش در تصمیمات درست و نادرستش حمایت می کند و هر هفته او را می بیند و با هم درباره ی زندگیشان گفتگو می کنند.

البته خود نیکلاس کیج هم تا کنون ۳ مرتبه به صورت رسمی ازدواج کرده است. و حتی همسران نیکلاس کیج هم چندین مرتبه ازدواج کرده اند. همسران نیکلاس کیج (۵۴ ساله) پاتریشا آرکت (سن ۵۰ سال) (۱۹۹۵–۲۰۰۱) لیسا مری پرسلی (سن ۵۰ سال) (۲۰۰۲–۲۰۰۴) آلیس کیم (سن ۳۴ سال) (۲۰۰۴–اکنون) همسران لیسا مری پرسلی دنی کوگ (۱۹۸۸–۱۹۹۴) مایکل جکسون (۱۹۹۴–۱۹۹۶) نیکلاس کیج (۲۰۰۲–۲۰۰۴) مایکل لاک وود (۲۰۰۶ – تاکنون) همسران پاتریشا آرکت نیکلاس کیج (۱۹۹۵-۲۰۰۱) توماس جین (۲۰۱۱-۲۰۰۶)  


 

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید