واکنش مهراوه شریفی نیا به سانسور لباس ها در سریال دل

این روزها همه ی حواس وازرت ارشاد به لباس هاست. رنگ لباس های سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی شرایط را برای ساخت و پیشرفت پروژه مختل کرده است. بعد از پخش سریال و تغییر رنگ لباس نسرین مقانلو از گلبه ای به آبی حالا لباس مهراوه شریفی نیا که لباس عروسی معمولی و ساده و سفید است مسئله را پیچیده تر کرد تا جایی که دستور دادند لباس از سفید به آبی تغییر کند به دلیل آن که...

لباس مهراوه شریفی نیا در سریال دل قبل از سانسور

لباس مهراوه شریفی نیا در سریال دل قبل از سانسور

لباس مهراوه شریفی نیا در سریال دل بعد از سانسور

لباس مهراوه شریفی نیا در سریال دل بعد از سانسور

این تغییر لباس ها با واکنش مهراوه شریفی نیا همراه بود. او با انتشار پستی در صفحه ی اینستاگرامش اینگونه اعتراض کرد:

«اگه حافظه ام درست یاری کنه!، در سکانس های اولِ حضور نقش من در «دل»، مثلاً عروسی رابی بود که با تغییر رنگ لباس تبدیل شده به نامزدی!!!
احتمالاً باب طبعِ عزیزانِ ناظر نبوده که در پنج قسمت اولِ سریال، شاهد ناکام موندن دو تا جشن عروسی باشیم و با تغییر رنگ لباس از سفید به آبی و استفاده از واژه ی «نامزد» به جای « عروس » مراسم عروسی رو به نامزدی بدل کردند!
به نظرم این تصمیم بدون توجه به روند قصه و اتفاقاتی که در آینده برای رابی خواهد افتاد، گرفته شده!!!اینقدر این ماجرا فانتزیه که یاد کارتون «زیبای خفته» و دعوای بچگانه ی پری ها سر رنگ لباسش افتادم...باشد که سرنوشت «رابی عزیزم» بیشتر از این مورد هجومِ طلسم های بی دلیل و عجولانه قرار نگیرد... آمین»

پست اینستاگرام مهراوه شریفی نیا

پست اینستاگرام مهراوه شریفی نیا

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید