واکنش چهره ها به درگذشت محسن قاضی مرادی

محسن قاضی مرادی زاده 11 شهریور 1320 از بازیگران و پیشکسوتان عرصه سینما،تئاتر و تلویزیون بود او که چندین سال از بیماری پارکینسون و مشکلات ناشی از آن رنج می برد سرانجام در شامگاه ۲۵ فروردین ١۴۰۰، بر اثر عوارض این بیماری در منزل شخصی خود در تهران درگذشت در تانما واکنش هنرمندان و بازیگران را نسبت به درگذشت این پیشکسوت عرصه بازیگری ببینید .

استوری نوید محمد زاده

نوید محمد زاده از اولین بازیگرانی بود که نسبت به درگذشت محسن قاضی مرادی واکنش نشان داد . او در نخستین ساعات بامداد امروز ضمن انتشار یک استوری یاد محسن قاضی مرادی پیشکسوت عرصه بازیگری را گرامی داشت .

محسن قاضی مرادی

واکنش نوید محمد زاده به درگذشت محسن قاضی مرادی

استوری برزو ارجمند

برزو ارجمند از دیگران هنرمندانی بود که نسبت به درگذشت محسن قاضی مرادی واکنش نشان داد و ضمن انتشار یک استوری در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: روحت شاد عمو محسن.

محسن قاضی مرادی

واکنش برزو ارجمند به درگذشت محسن قاضی مرادی

استوری امیرحسن رستمی

امیرحسین رستمی از بازیگران ایرانی در استوری خود خطاب به محسن قاضی مرادی نوشت: غرق در آرامش باشید.
او در ادامه خطاب به همسر مرحوم قاضی مرادی نوشت: خانم وقاری به همه ثابت کردید که عشق و وفاداری هنوز در این عصر یخ زده وجود دارد.

محسن قاضی مرادی

واکنش امیرحسین رستمی به درگذشت محسن قاضی مرادی

اسنوری محمد رضا رهبری

محمد رضا رهبری از بازیگران ایرانی که این شب ها در سریال بچه مهندس 4 ایفای نقش می کند ضمن انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود درگذشت محسن قاضی مرادی را تسلیت گفت .

محسن قاضی مرادی

واکنش محمدرضا رهبری به درگذشت محسن قاضی مرادی

استوری بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی از نخستین بازیگران زنی بود که نسبت به درگذشت محسن قاضی مرادی واکنش نشان داد و ضمن انتشار یک استوری در اینستاگرام خود درگذشت این پیشکسوت عرصه بازیگری را تسلیت گفت .

محسن قاضی مرادی

واکنش بهنوش طباطبایی به درگذشت محسن قاضی مرادی

استوری بهرام رادان

بهرام رادان از دیگر بازیگرانی بود که نسبت به خبر درگذشت زنده یاد محسن قاضی مرادی واکنش نشان داد و ضمن انتشار یک استوری با تصویر متفاوت از محسن قاضی مرادی و همسرش مهوش وقاری نوشت : محسن خان دلمون تنگ میشه برای خنده هاتون

محسن قاضی مرادی

واکنش بهرام رادان به درگذشت محسن قاضی مرادی

استوری هومن سیدی

در پی درگذشت محسن قاضی مرادی ، هومن سیدی از بازیگران و کارگردانان بنام ایرانی ضمن انتشار یک استوری در اینستاگرام خود درگذشت محسن قاضی مرادی را تسلیت گفت.

محسن قاضی مرادی

واکنش هومن سیدی به درگذشت محسن قاضی مرادی

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید