از ساعت ۱۹:۳۰ سه شنبه ۲۴ مهر ماه تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی میزبان بولیوی می‌باشد تا دیداری تدارکاتی برای جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ برگزار کند. این مسابقه فوتبال تفاوتی بسیار خاص با بقیه دیدارهای ورزشگاه آزادی دارد و آن این است که بعضی از بانوان کشور می‌توانند در ورزشگاه آزادی شرکت کنند و مسابقه فوتبال را به صورت زنده و از نزدیک مشاهده کنند.

حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای دیدن مسابقه

براساس مجوز شورای تامین، حضور خانواده بازیکنان تیم ملی فوتبال، همه تیم های ملی بانوان فوتبال و فوتسال ، کارمندان زن فدراسیون فوتبال و تعدادی همیار هوادار صادر شده است.

ورزشگاه آزادی

حضور بانوان در ورزشگاه آزادی

البته که پیش تر نیز در دیدارهای تیم ملی برابر کشورهای دیگر، بانوان کشورهای میهمان می توانستند در ورزشگاه حضور داشته باشند و در برخی دیدارهای تیم ملی هم مقامات سیاسی زن حضور داشتند .

جلب توجه جملۀ ورودی بانوان در ورزشگاه آزادی

این برای اولین مرتبه است که بانوان ایرانی می توانند در ورزشگاه آزادی حاضر شوند و یک بازی را از نزدیک ببینند و برای همین هم هست که دیدن برگه “ورودی بانوان” که در ورزشگاه آزادی زده شده است، اینطور می تواند جذاب و البته قابل توجه باشد.

ورزشگاه آزادی

حضور بانوان در ورزشگاه آزادی تهران

حالا با این تابوشکنی که امروز اتفاق می افتد، این احتمال وجود دارد در دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر السد نیز این امکان برای حضور بانوان فراهم شود.

ورزشگاه آزادی

حضور بانوان کشور در ورزشگاه آزادی

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید