یک مرد ۲۶ ساله به نام جفری با  کاهش وزن ۷۰ کیلویی شبیه به شخصیت های کاتونی و پرنس های دیزنی شده است او اکنون شهرت زیادی پیدا کرده است و مسیر زندگی اش به کلی تغییر کرده است.

کاهش وزن ۷۰ کیلویی مرد ۲۶ ساله

یک مرد ۲۶ ساله با کاهش وزن و رسیدن به لاغری شبیه شخصیت های کارتونی شد.

تصاویر قبل و بعد از کاهش وزن ۷۰ کیلویی این مرد

 

جفری با ورزش های سبک و آسان شروع کرد و بعد از مدت کوتاهی صبح ها بیدار می شد و روزش رابا پیاده روی در هوای آفتابی شروع می‌کرد. سپس به خانه برمی گشت به مادرش کمک می کرد و شبها ورزش یوگا تمرین می‌کرد.

جفری کندال در ۲۶سالگی یعنی دو سال پیش چاق، بیکار و بسیار افسرده بود. او همراه با مادرش در کانکتیکات زندگی می‌کرد و از او که دچار بیماری مغزی شده بود نگه داری می‌کرد. جفری همیشه با نگاه کردن به آینه و دیدن وضعیت بد ظاهری اش دچار افسردگی می شد.

همه ی چیز در زندگی جفری زمانی تغییر کرد که یکی از دوستانش که از همسرش جدا شده بود از او خواست تا زمانی که به تناسب اندام برسد وی را در باشگاه همراهی کند. جفری برای کمک به دوستش درخواستش را پذیرفت و ازآن زمان به بعد مسیر زندگی اش به کلی تغییر کرد.

کاهش وزن ۷۰ کیلویی و شبیه به شخصیت های کارتونی

 

طریقه لاغر شدن این مرد از زبان خودش به طرفدارانش

به گفته او نخوردن کلوچه آسان تر از یک کیلومتر دویدن است. او در رژیم زیاد سخت گیری نمی‌کند فقط کالری ها را ارزیابی می‌کند ودر غذا خوردن میانه روی میکند. زمان غذا خوردن نیز بسیار مهم است. جفری یکی از قربانیان دیرهنگام غذا خوردن است اما دیگر به این عادت بد خود پایان داده است.

جفری این تغییر را مدیون حمایت دوستان و خانواده اش است ودر توصیه به کسانی که از زندگی و ظاهر خود راضی نیستند می‌گوید از کسانی که دوستشان دارید کمک بخواهید. حمایت ها و انگیزه دادن های دیگران کمک بزرگی بشما خواهد کرد.

او با پست کردن تصاویر قبل و بعد از کاهش وزن در سایت ردیت شهرت زیادی پیدا کرد و خیلی ها وی را به پرنس های دیزنی شباهت داده اند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید