مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد و دارائی در اینستاگرام خود نوشت:

این روزها بازار شایعات داغ شده و تقریبا در هر محفلی باید برای دوستان و نزدیکانم توضیح دهم که قصد بازگشت به دولت را ندارم.

کرباسیان

کرباسیان وزیر استیضاحی اقتصاد و دارائی

 

خداروشکر که چهار دهه فرصت خدمتگزاری به کشور و نظام را داشته ام و هنوز هم قلبم برای این خاک می‌زند. از ٢٥ سالگی پست معاون وزیر را برعهده گرفتم و تمام سال‌های جنگ، سازندگی و تحریم شانه از بار مسولیت خالی نکردم اما اکنون همانطور که رئیس‌جمهوری هم تاکید داشتند، باید فرصت را به جوان ترها بدهیم. اطمینان به مدیران جوان دوباره امید و شوق را به کشور باز می‌گرداند.

بازگشت وزیر اقتصاد صحت دارد؟

همیشه خودم را سرباز کشور می‌دانم و خدا را شاکرم که در وزارت اقتصاد تلاش‌‌‌‌‌هایمان مورد عنایت و لطف رهبری قرار گرفت و کماکان هم معتقدم اگر جان و توانی داشته باشم باید در خدمت این سرزمین باشد.

متاسفانه استیضاح در مجلس که در واقع پاسخگویی من به عملکرد دیگران بود، شاید فرجام خوبی برای ٤٠ سال تلاش اجرایی در کشور نبود. با این وجود معتقدم که حضور کهنه سربازانی همچون من باید به معنای انتقال تجربه به جوانان باشد و این نسل تازه نفس است که آینده ایران را می‌سازد. امیدوارم مکانیزم‌‌‌‌‌هایی طراحی شود که وضعیت اقتصادی کشور به ثبات برسد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید