ویل اسمیت که اکنون در هند به سر می برد از ابراز علاقه اش به همکاری با آیشواریا رای باچان گفته است و گفته خیلی دوست دارد در یک کار مشترک با او همکار شود. ویل اسمیت بازیگر و خواننده مطرح آمریکایی که دوران کودکی خوبی را سپری نکرده است عنوان کرده از خدا می خواهد که فرزندانش این دوران را حس نکنند . این بازیگر که تولد ۵۰ سالگی خود را جشن گرفته بود اکنون در هند برای یک نشست سینمایی حضور یافته است.

ویل اسمیت بازیگر آمریکایی در هند

ویل اسمیت در مصاحبه‎ایی با فرهان اختر (کارگردان و بازیگر هندی) از تمایل خود به همکاری با آیشواریا رای باچان گفت.

اسمیت

ویل اسمیت

ویل اسمیت که این روزها در کشور هند به سر می‌برد در یک نشست سینمایی و جلسه پرسش و پاسخ با فرهان اختر شرکت کرد و در این نشست به سوال‌های فرهان اختر پاسخ داد.

ویل اسمیت که در هند از محبوبیت خاصی برخوردار است در این نشست گفت که پانزده سال پیش با آیشواریا رای ملاقاتی داشته است و امیدوار است روزی این همکاری میسر شود.

ابراز علاقه ویل اسمیت بازیگر آمریکایی به همکاری با آیشواریا

«یکی از فهرست آرزوهایِ من حضور در سکانس رقص بالیوودی است.پانزده سال پیش آیشواریا را ملاقات کردم. درباره یک پروژه مشترک باهم حرف زدیم. اما هیچ‌وقت همکاری اتفاق نیافتاد. شاید یک فیلم با او کار کنم.»

اسمیت

همکاری ویل اسمیت با آیشواریا رای

ویل اسمیت که چندی پیش تولد پنجاه سالگی خود را با «بانجی جامپینگ» از گراند کانیون آمریکا جشن گرفت و ویدیوی این بانجی جامپینگ نیز منشتر شد به دعوت هیندوستانی تیمز به کشور هند سفر کرده است.

اسمیت

عکس های ویل اسمیت بازیگر محبوب

ویل اسمیت در این نشست از نقش محمدعلی کلی نیز گفت. کاراکتری که نقشی کلیدی در کارنامه بازیگری او پیدا کرد. «نقش محمدعلی کلی سرنوشت سازترین کاراکتر کارنامه من است.این نقش برای همیشه درمن تحول ایجاد کرد.»

اسمیت

ویل اسمیت بازیگر آمریکایی و همسرش

«زمان نمایش خصوصی فیلم، محمدعلی در ردیف جلوی من در سالن سینما نشسته بود. یکساعت هیچ حرکتی نکرد، فکر کردم از فیلم متنفر شده. سکانسی در فیلم محمدعلی است که فریاد می‌کشم و به همسرم می‌گویم آیا من تا این حد دیوانه‌ام؟ بعد از این سکانس محمدعلی به سمت من برگشت و گفت:رفیق ،کارت عالی بود.»

اسمیت

ویل اسمیت در کنار بازیگران هندی

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید