زمانی که ماه مبارک رمضان فرا می رسد، برنامه های تلویزیونی متفاوتی از شبکه های سیما پخش می گردد و برنامه های مناسبتی تلویزیون ، آماده پخش می شود. هم اکنون فصل ششم برنامه خندوانه به پایان رسیده است و ویژه برنامه قاچ خندوانه با آغاز ماه مبارک رمضان بر روی آنتن شبکه نسیم می رود. رامبد جوان به همراه جناب خان در این برنامه حضور دارد و این برنامه  ویژه برنامه رمضانی شبکه نسیم به شمار می رود. با توجه به اعلام رسمی در صفحه مجازی خندوانه، کمدی قاچ خندوانه از روز دوشنبه 16 اردیبهشت ماه بر روی آنتن شبکه نسیم می رود. ویژه برنامه قاچ خندوانه شامل بخش های متفاوت و جذابی است که دارای پشت صحنه ویژه برنامه ی نوروزی، نیما و استندآپ های باحال در کنار آیتم های دیگر است.

قاچ خندوانه با حضور جناب خان

قاچ خندوانه با حضور جناب خان

نگاهی به برنامه های شبکه  نسیم در ماه رمضان

قاچ خندوانه در رمضان در روز های پخش برنامه خندوانه در طول ایام هفته بر روی آنتن می رود که شامل روز های شنبه تا سه شنبه ساعت 22 شب، در شبکه نسیم پخش خواهد شد. در خصوص برنامه قاچ خندوانه، تهیه کننده برنامه گفته است که این برنامه با فضای مناطق سیل زده، در شبکه نسیم پخش می گردد. سید علی احمدی به عنوان تهیه کننده برنامه خندوانه اعلام کرده است که قاچ خندوانه، آیتم هایی دارد که در آن سکانس هایی با حضور مردم حادثه دیده در خوزستان پخش خواهد گردید. با توجه به تعهد 70 قسمتی برنامه قاچ، 15 قسمت از آن در ماه مبارک رمضان برگزار می شود که  این 70 برنامه «قاچ» با مشارکت سازمان جمعیت هلال احمر با هدف آگاهی بخشی درباره مخاطرات طبیعی مانند زلزله و سیل تولید شده است.

قاچ خندوانه

قاچ خندوانه

تهیه کننده برنامه خندوانه گفته است که امسال با توجه به این که، شعار سال به تشویق تولید و مصرف تولیدات داخلی می پردازد لذا از اولیت های ساخت جدید این برنامه، همین موضوع تولید خواهد بود که در تولید برنامه‌های آینده «خندوانه» به عنوان یکی از اهمیت های خاص این هدف شناخته می شود که از حضور کار آفرینان موفق کشور نیز بیشتر استفاده خواهیم کرد.

قاچ خندوانه ویژه برنامه ماه رمضان

قاچ خندوانه ویژه برنامه ماه رمضان

قاچ خندوانه ویژه برنامه رمضان

قاچ خندوانه ویژه برنامه رمضان

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید