سکوت فریاد گونه راموس به تمسخر لاون 

 «سرخیو راموس » مدافع باشگاه رئال مادرید با ابراز علاقه به عکسی در صفحه خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام به تمسخر «دژان لاورن» مدافع تیم ملی کرواسی پاسخی بی کلام داد.

 روزنامه مارکای اسپانیا روز دوشنبه نوشت: بازیکن ملی پوش تیم لیورپول در اظهارنظرهایی تمسخر آمیز با جمله «راموس با آرنجش آدم می کشد» از مدافع خشن باشگاه مادریدی انتقاد کرده و تیم ملی اسپانیا را «دار و دسته» خوانده بود.

سرخیو راموس
وی در پایان موج حملات خود، تنها پرچم کشور کرواسی را «ارزشمند» دانسته بود.
لاورن بازیکن لیورپول در جریان فینال فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا که در نهایت با پیروزی و قهرمانی کهکشانی ها به پایان رسید، با مدافع متعصب تیم ملی اسپانیا و تیم رئال مادرید، وارد مشاجره و تنش شد. در جریان این دیدار راموس در نبردی تن به تن با «محمد صلاح» ستاره مصری لیورپول باعث در رفتن کتف وی و در نتیجه خروج زودهنگامش از زمین بازی شد. از آن زمان تاکنون تنش بین این 2 بازیکن ادامه داشته است.

سرخیو راموس
این در حالی است که «یورگن کلوپ» سرمربی لیورپول هم پس از گذشت چند ماه از شکست مقابل رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا ، با انتقاد شدید از راموس به دلیل خطا روی صلاح در اظهار نظری اذعان کرده بود که راموس مهاجم تیمش را «درست مثل یک کشتی گیر ضربه فنی » کرده است.
راموس در پاسخ به انتقادها و حملات تند لاورن، در شبکه اجتماعی اینستاگرام پستی را لایک کرد که در آن تصویر راموس با جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا در حالی ثبت شده که لاورن در گوشه تصویر مغموم از باخت و از دست دادن جام، صورتش را با دستهایش پنهان کرده است.
با این وجود، ظاهرا پاسخ بی کلام راموس، حسابی لاورن را سر جایش نشانده است...

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید