منوچهر هادی کارگردان جوان و پرکار کشورمان با انتشار پستی خبر از پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ و پایان بازی یکتا ناصر در رحمان ۱۴۰۰ داد.

یکتا ناصر

گریم یکتا ناصر در رحمان ۱۴۰۰

 

پایان بازی یکتا ناصر در رحمان ۱۴۰۰

منوچهر هادی که سریال دلدادگان را روی آنتن دارد ، بعد از پایان این سریال به سراغ ساخت فیلم رحمان ۱۴۰۰ با بازی ستاره های سینما و تلویزیون رفت.

رحمان 1400

بازیگران رحمان ۱۴۰۰

 

منوچهر هادی در رحمان ۱۴۰۰ برای سومین بار بعد از عاشقانه و آینه بغل با محمدرضا گلزار همکاری میکند .

رحمان 1400

ساره بیات

بهرام افشاری بازیگری که با بازی در سریال پایتخت و در نقش بهتاش حسابی در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد برای اولین بار در فیلم سینمایی کارگر ساده نیازمندیم منوچهر هادی دیده شد و از آنجا بود که راه موفقیت در سینما و تلویزیون برایش هموار شد.

رحمان 1400

مدیری و گلزار در فیلم رحمان 1400

رحمان 1400

یکتا ناصر و سعید آقاخانی در رحمان 1400

 

یکتا ناصر همسر منوچهر هادی یکی دیگر از بازیگران فیلم رحمان ۱۴۰۰ است که ساخته قبلی منوچهر هادی با عنوان آینه بغل نیز با همسرش همکاری کرد و در این فیلم با محمدرضا گلزار همبازی بود.

سریال دل ، اثر جدید منوچهر هادی

تهیه‌کننده «دل» از پایان پیش تولید این سریال نمایش خانگی با بازی محمدرضا گلزار، ساره بیات، یکتا ناصر و محمدرضا فروتن خبر داد.

رحمان 1400

منوچهر هادی و یکتا ناصر

ساره بیات در فیلم رحمان 1400

رحمان 1400

منوچهر هادی کارگردان

 

ایرج محمدی درباره سریال «دل» به کارگردانی منوچهر هادی که در مرحله پیش تولید قرار دارد، گفت: تاکنون ۱۰ قسمت از سریال «دل» نوشته شده است و این مجموعه همچنان در حال نگارش است. امیدواریم تا ۲۰ روز دیگر ـ از اول مهر ماه ـ مرحله پیش تولید تمام شود و به مرحله تصویربرداری برسیم.تهیه‌کننده مجموعه ۲۸ قسمتی «دل» در پایان گفت: فکر کنم که تصویربرداری این مجموعه از اول مهر ماه آغاز شود و این مجموعه را در لوکیشن‌های متفاوت مانند تهران و شهرستان از جمله شمال تصویربرداری خواهیم کرد. سریال عاشقانه «دل» قرار است توسط منوچهر هادی کارگردانی شود. از این کارگردان پیشتر سریال «عاشقانه» را با بازی محمدرضا گلزار، هومن سیدی ، ساره بیات، مهناز افشار و حسین یاری شاهد بودیم که حضور موفقی هم در شبکه نمایش خانگی داشت. پخش سریال دلدادگان (پاهای بی‌قرار) منوچهر هادی به تازگی در شبکه سه سیما آغاز شده است.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید