سریال بی قرار فلورا سام روی آنتن می رود 

سریال بی قرار به کارگردانی فلورا سام از پنجم آذرماه روی آنتن شبکه دوم سیما می‌رود.

به گزارش روز شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، مجموعه تلویزیونی «بی قرار» سرانجام پس از چهار سال از دوشنبه هفته آینده (پنجم آذرماه) در باکس اصلی سریال‌های شبکه دوم سیما و از ساعت 21 و 30 تا 22 و 30 روی آنتن خواهد رفت.
این سریال پربازیگر در سال 93 در تهران ، مشهد و پاریس مقابل دوربین رفت، جالب اینکه ساخته سام از آن تاریخ تاکنون بنا به تصمیم مدیران تلویزیون اجازه پخش نیافته بود. 

سریال بی قرار
آنونس‌های این مجموعه نیز به زودی از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد.
لاله اسکندری ، سارا خویینی‌ها، محمدرضا شریفی‌نیا، پژمان بازغی ، آتیلا پسیانی ، شقایق فراهانی ، محمد صادقی، کامران تفتی ، امیرحسین صدیق ، کمند امیرسلیمانی ، داریوش کاردان، مریم امیرجلالی ، مریم بوبانی، زهرا سعیدی، اسماعیل خلج، آتش تقی‌پور، سولماز آقمقانی، رضا اخلاقی‌راد، سعید محیط ، هادی فراهانی، همراه با هنرمندان خردسال فاطمه دقاقی و حامی فراهانی بازیگرانی هستند که در این مجموعه 28 قسمتی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در چند قسمت ابتدایی «بی‌قرار» قرار است خلاصه‌ای از سری اول این مجموعه پخش شود، این سریال زندگی زنی به نام رعنا را روایت می‌کند که پس از پنج سال از زندان آزاد و متوجه می‌شود همه زندگی خود را از دست داده است. او که می‌خواهد زندگی‌اش را از نو بسازد دنبال کودک خود که هنگام دستگیری یک ماهه بوده، می‌رود. 
رعنا در نتیجه جستجوهای فراوان، سرانجام به مشهد می‏‌رسد و دنبال نشانه‌ای از کودکی که اینک پنج ساله شده، می‌گردد. جستجویی که اتفاقات جدیدی را برایش رقم می‌زند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید