دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در رختکن این تیم کتک‌کاری کردند. ابوالفضل درویشوند و سعید کریمی دو بازیکن رده سنی امید تیم پرسپولیس بودند که بعد از تمرین روز یکشنبه در رختکن با یکدیگر کتک کاری کردند و این درگیری با دخالت سایر بازیکنان به پایان رسید. باید منتظر بود تا ببینیم باشگاه پرسپولیس چه واکنشی به درگیری دو بازیکن پرسپولیس رده سنی امید خواهد داشت.

ماجرای درگیری دو بازیکن پرسپولیس

پرسپولیسی‌ها شانس آوردند که این دو بازیکن جزو مهره‌های اصلی نیستند چرا که با شناختی که از برانکو وجود دارد، او حتی با دست خالی و قبل از مسابقه‌ای در سطح بازی سرنوشت ساز مقابل السد قطر هم دو بازیکن اصلی اش را اخراج می کرد.

پرسپولیس

کتک کاری 2 بازیکن پرسپولیسی

۲ بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در رختکن این تیم کتک‌کاری کردند تا در آستانه بازی مهم آسیایی اردوی سرخ‌ها مشوش شود و اخباری نادر به بیرون درز کند. تیم پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی در حالی روز یکشنبه به پایان رسید که ۲ بازیکن این تیم در رختکن با یکدیگر کتک‌کاری کردند که شاید اگر دخالت سایر بازیکنان نبود، کار به جاهای باریکی کشیده می‌شد.

دو بازیکن پرسپولیس که در رختکن کتک کاری کردند، چه کسانی بودند؟

ابوالفضل درویشوند و سعید کریمی ۲ بازیکن رده سنی امید تیم پرسپولیس بودند که بعد از تمرین روز یکشنبه در رختکن با یکدیگر کتک کاری کردند و این درگیری با دخالت سایر بازیکنان به پایان رسید. این دو بازیکن از زمان بازی تمرینی با یکدیگر دچار بگو مگو شدند که این درگیری لفظی به رختکن کشیده شد و در نهایت کار به درگیری فیزیکی کشید. باید دید باشگاه پرسپولیس چه واکنشی به درگیری این ۲ بازیکن خواهد داشت.

پرسپولیسی ها شانس آوردند که این دو بازیکن جزو مهره های اصلی نیستند چرا که با شناختی که از برانکو وجود دارد، او حتی با دست خالی و قبل از مسابقه ای در سطح بازی سرنوشت ساز مقابل السد قطر هم دو بازیکن اصلی‌اش را اخراج می کرد. به نظر می رسد این دو جوان دیگر باید دور آینده شان در باشگاه پرسپولیس را خط بکشند و دنبال تیم دیگری برای رشد باشند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید